Detektyw Radzyń Podlaski

Usługi detektywistyczne Radzyń Podlaski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radzyń Podlaski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radzyń Podlaski

Szukasz wsparcia doświadczonych ekspertów? Jesteśmy profesjonalną agencją detektywistyczną, która od lat pomaga klientom. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów sprawiają, że możemy prowadzić różne śledztwa jednocześnie. Gwarantujemy szeroki wybór usług zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy, koniecznie skontaktuj się z nami.

Firma detektywistyczna Radzyń Podlaski

Nasza agencja detektywistyczna pomaga w przeróżnych sprawach. Mamy duże doświadczenie m.in. na polu gospodarczym. Dziś przedsiębiorcy zmagają się z wieloma problemami, a my zapewniamy im tak potrzebny spokój. Jeśli podejrzewasz, że w Twojej firmie dochodzi do nielegalnych procederów, zdecydowanie warto zgłosić się do nas. Nie od dziś rozwiązujemy sprawy związane ze szpiegostwem gospodarczym, nieuczciwą konkurencją, wykradaniem i ujawnianiem tajemnic firmowych czy podkupowaniem pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Radzyniu Podlaskim

Dlaczego nasza agencja cieszy się renomą w całym kraju? Przede wszystkim podejmujemy się nawet tych najtrudniejszych spraw. Możemy np. wykryć założone podsłuchy. Jeżeli zastanawiasz się, czy w Twoim domu lub biurze zainstalowano takie urządzenia, zdecydowanie warto to sprawdzić. Nasi eksperci doskonale poradzą sobie z tym zadaniem.

Detektyw od zdrad Radzyń Podlaski

Do najchętniej wybieranych usług należy detektyw od zdrad. Nasza agencja zapewnia profesjonalne śledztwa osobom, które podejrzewają partnera o niewierność. Za każdym razem takie sprawy wymagają odpowiedzialności, dyskrecji, profesjonalizmu oraz dojrzałego podejścia. Profesjonalista dokładnie sprawdzi dowody, które potwierdzą lub wykluczą zdradę, a także przygotuje szczegółowy raport.

Skuteczny detektyw rozwodowy Radzyń Podlaski

Nasi detektywi świetnie radzą sobie w zdobywaniu dowodów. Zazwyczaj w przypadku zdrady trudno uniknąć rozwodu, chociaż podjęcie tej decyzji nigdy nie jest łatwe. Należy jednak pomyśleć o dzieciach oraz własnym szczęściu. Pamiętaj, że detektyw, który badał sprawę, może uczestniczyć w rozprawie i pomóc osobie poszkodowanej. W ten sposób można uchronić się przed odebraniem majątku. Zdecydowanie warto z tej usługi skorzystać i postawić na wsparcie doświadczonych ekspertów, którzy do każdej sprawy podchodzą z wielkim zaangażowaniem i chętnie pomagają klientom.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Mówi się, że usługi detektywistyczne są drogie, lecz to nieprawda. Każda pomoc ma indywidualny charakter i wymaga odpowiednich narzędzi oraz innego nakładu pracy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, klient jest informowany o kosztach lub widełkach cenowych, jakich może się spodziewać. Zdecydowanie warto postawić na wsparcie prawdziwych profesjonalistów.

Nasza agencja pracuje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, możemy zaproponować Ci fachową wsparcie. Jeżeli oczekujesz natychmiastowej pomocy, możesz na nas liczyć. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy nam zaufali. Dołącz do nich i odzyskaj spokój.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net