Detektyw Radomsko

Usługi detektywistyczne Radomsko – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radomsko

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Radomsko

Nasza agencja detektywistyczna od lat prowadzi śledztwa o rozmaitej specyfikacji. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi ekspertami, którzy do każdej sprawy podchodzą w profesjonalny i rzeczowy sposób. Jednocześnie korzystamy z nowoczesnych metod i narzędzi, dzięki którym działamy skutecznie. Wszystko to sprawia, że zaufało nam tak wielu klientów. Dołącz do nich i skontaktuj się z nami już teraz.

Firma detektywistyczna Radomsko

Jesteśmy aktywni na rynku od wielu lat, świadcząc usługi zarówno w dziedzinie prywatnej, jak i biznesowej detektywistyki. Doskonale rozumiemy trudności, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Nasi eksperci są w stanie zbadać lojalność twoich pracowników oraz partnerów biznesowych. Co więcej, dokładnie sprawdzimy, czy nie doszło do naruszenia firmowych tajemnic. Wybierz nasze sprawdzone usługi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać.

Najlepszy prywatny detektyw w Radomsku

Nasza renomowana agencja detektywistyczna słynie z efektywnych działań na różnych frontach. Wierzymy, że indywidualne podejście do każdej sprawy oraz wykorzystanie najlepszych praktyk stanowią klucz do sukcesu. To właśnie dzięki temu zyskaliśmy zaufanie licznych klientów, którzy docenili nasz profesjonalizm. Jeśli szukasz wsparcia na najwyższym poziomie, nasza propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Świadczymy również usługi związane z wykrywaniem ukrytego sprzętu szpiegowskiego. W dzisiejszych czasach przestępcy coraz częściej wykorzystują kamery i podsłuchy, które dyskretnie instalują w biurach oraz prywatnych domach.

Detektyw od zdrad Radomsko

Nasza agencja specjalizuje się w profesjonalnym wykrywaniu zdrad i zatrudnia prawdziwych ekspertów w tej dziedzinie. Jesteśmy świadomi, że to dla klienta duże wyzwanie, które niesie ze sobą wiele emocji. Jednak zawsze zapewniamy pełną dyskrecję i fachowe podejście.

Dodatkowo dysponujemy wysokiej jakości narzędziami i technikami, które są niezbędne do pozyskiwania kluczowych informacji. Nasze działania prowadzimy w sposób profesjonalny, aby zapewnić Ci spokój i zaufanie podczas całego procesu zbierania dowodów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Radomsko

Najczęściej na skutek zdrady dochodzi do rozprawy rozwodowej. Dlatego świadczymy profesjonalne wsparcie w takich sytuacjach. Nasi detektywi działają na podstawie licencji, co oznacza, że zebrane przez nas dowody mogą być uwzględniane podczas procesu sądowego.

Dzięki temu, Twoje szanse na korzystne rozstrzygnięcie sprawy znacznie wzrastają, a Ty możesz zabezpieczyć swój majątek. Zaufaj doświadczonym ekspertom, którzy pomogą Ci w ochronie Twoich interesów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Otrzymujemy wiele pytań o cennik usług detektywistycznych. Jednak wcale nie jest on wygórowany. Ponadto proponujemy konkurencyjne stawki, a przed skorzystaniem z usługi otrzymasz dokładny kosztorys lub widełki cenowe. Zwróć uwagę, że nasza agencja działa 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Dobrze wiemy, że wiele spraw nie może czekać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net