Detektyw Przysucha

 

Usługi detektywistyczne Przysucha – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Przysucha

Biuro detektywistyczne detektywi.net działa w branży od wielu lat. Nasz zespół tworzą licencjonowani prywatni detektywi oraz szereg specjalistów z różnych dziedzin. Mamy ogromne doświadczenie zawodowe i wiemy, jak działać profesjonalnie w każdej sprawie. Właśnie dlatego możemy się pochwalić tak ogromną skutecznością. Liczne sukcesy, setki spraw doprowadzonych do końca, rozwikłane kwestie i przedstawienie nawet najtrudniejszej prawdy w delikatny sposób to argumenty, które udowadniają, że warto nam zaufać.

Firma detektywistyczna detektywi.net świadczy kompleksowy zakres usług – zarówno cywilnych, jak i karnych. Podejmujemy się prowadzenia spraw prywatnych, jak i firmowych. Powierzane są nam również najcięższe kwestia, a więc zabójstwa i zaginięcia. Każdy zgłaszający się do nas klient ma pewność, że korzysta z usług ekspertów, którzy wiedzą, jak dobrać odpowiednią strategię.

4.8/5 - (49 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Przysusze

Prywatny detektyw wie, jak się zachować, bez względu na to, jak poważną sprawę prowadzi. Nasza agencja detektywistyczna doskonale zdaje sobie sprawę ze znaczenia solidnych dowodów. Z tego też względu oprócz dociekania prawdy, detektyw skupia się też na solidnej dokumentacji. Prowadzimy sprawy gospodarcze, sprawy osobiste, wykrywamy podsłuchy – to zaledwie część proponowanych przez nas opcji. Nasi detektywi pracują na najnowszych sprzętach. Co ważne, zawsze zapewniamy Klientom całkowite bezpieczeństwo oraz dyskrecję. Bez względu na sytuację – nikt się nie dowie, że korzystasz z pomocy detektywa.

Detektyw od zdrad Przysucha

Wynajęcie detektywa w celu wykrycia zdrady jest coraz częstszą metodą działania. Detektywi.net podkreślają, że nie zawsze podejrzenia Klienta muszą być słuszne. Zebrane przez nas materiały i prowadzone czynności sprawiają, że Klient pozna prawdę, bez względu na to, jaka ona będzie. Pozwoli to zabezpieczyć interesy i podjąć w przyszłości odpowiednie decyzje. Skuteczny detektyw wie, jak zebrać dowody dyskretnie, w taki sposób, by nie zostać zdemaskowanym.

Skuteczny detektyw rozwodowy Przysucha

Prywatny detektyw specjalizujący się w sprawach rozwodowych może sprawić, że postępowanie sądowe będzie po prostu krótsze i nie będzie kosztować tyle nerwów. Uzyskanie rozwodu jest możliwe tylko wtedy, gdy nastąpi całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Często jednak jest tak, że jedna strona przyczyniła się do rozpadu związku. Udowodnienie tego przed sądem nie jest łatwe. Niezbędne są tutaj solidne i niepodważalne dowody. Dobry detektyw wie, jak je zbierać i jak sporządzić raport z czynności detektywistycznych, który będzie bardzo ważnym argumentem.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Ile bierze za swe usługi detektyw? Cennik detektywa jest przedstawiany osobom zainteresowanym na samym początku. Nie ma tu mowy o ukrytych kosztach. Rozliczenie może być dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Jest to uzależnione od konkretnej sprawy. Należy podkreślić, że usługi detektywistyczne są dzisiaj powszechne. Obecnie niemalże każdy może sobie pozwolić na to, ażeby skorzystać z pomocy ekspertów i zdobyć cenne dowody.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net