Detektyw Przasnysz

 

Usługi detektywistyczne Przasnysz – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Przasnysz

Biuro detektywistyczne jest w stanie pomóc w wielu sprawach z różnych dziedzin. Bez względu na to, z jakimi problemami się zmagasz i jak ważne jest odkrycie prawdy, to nasz zespół na pewno Ci pomoże.

Sprawy rodzinne dotyczące m.in. ustalenia ojcostwa, dowody zdrady, kwestie związane z rozwodem – to tylko część działań, w których mogą pomóc detektywi. Skuteczny detektyw jest w stanie odnaleźć członków rodziny, z którymi kontakt został utracony wiele lat temu. Wykrywamy podsłuchy i inne niedozwolone sprzęty zarówno w domach, jak i w siedzibach firm.

Agencja detektywistyczna detektywi.net pomagają także przedsiębiorcom. Weryfikujemy podejrzenia klienta dotyczące wspólników, pracowników i klientów. Detektywi i ich działania mają na celu wykryć nieuczciwą konkurencję, przypadki szpiegostwa gospodarczego, łamanie zakazu konkurencji, wynoszenie dokumentów z firmy, ustalania autorów donosów, a nawet wyłudzenia odszkodowań oraz zwolnień lekarskich.

4.8/5 - (52 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Przasnyszu

Firma detektywistyczna detektywi.net podejmuje się również zleceń z zakresu kryminalistyki, łącznie z poszukiwaniem osób zaginionych i zabójstwami. Podejmując się każdej sprawy, na pierwszym miejscu stawiamy dobro Klienta. Zapewniamy całkowitą poufność i dyskrecję. Fakt, że Klient korzystać z pomocy detektywistycznej nigdy nie wyjdzie na jaw. Dobry detektyw zdaje sobie sprawę również z tego, że Klient musi mieć zapewnione bezpieczeństwo, co jest szczególnie istotne w przypadku spraw kryminalnych. Ogromne doświadczenie obejmujące prowadzenie spraw o różnym charakterze i mnóstwo sukcesów na koncie to gwarancja wysokiej skuteczności.

Detektyw od zdrad Przasnysz

Samodzielne wykrycie zdrady nie zawsze jest łatwe. Mało tego, w większości sytuacji bardzo trudno drugiej osobie udowodnić, że jesteśmy oszukiwani, nie mówiąc już o dowodach. Detektyw od zdrad poradzi sobie z tym zadaniem bezproblemowo. Co istotne, zebrane przez niego materiały będą niepodważalne i ukażą prawdę. Nieraz podejrzenia dotyczące zdrady mogą być kwestią błędnych podejrzeń i zwykłej zazdrości. Jednak, kiedy za dużo faktów przestaje się zgadzać, to warto je zweryfikować.

Skuteczny detektyw rozwodowy Przasnysz

Rozwód nigdy nie jest łatwy, a zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi udowadnianie winy. Żeby uzyskać taki werdykt, niezbędne są solidne i niepodważalne dowody, które wcale nie tak łatwo zdobyć. Właśnie w takich przypadkach może pomóc detektyw. Rozwody nie muszą się ciągnąć latami. Kiedy druga strona widzi, że nie wygra z dowodami w postaci raportu z czynności detektywistycznych, to często po prostu od razu godzi się na rozwód wyłącznie z własnej winy. Prywatny detektyw pomoże nawet w najtrudniejszych sprawach rozwodowych.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Usługi detektywistyczne nie są obecnie tak drogie jak kilka lub kilkanaście lat temu. Mało tego, są one powszechnie dostępne i coraz więcej osób z nich korzysta. Z rozwikłaniem niektórych historii i odkryciem prawdy jest sobie w stanie poradzić tylko detektyw. Cennik detektywa wbrew pozorom nie jest przerażający. Poza tym warto podkreślić, że poznanie prawdy, zdobycie dowodów i sprawdzenie podejrzeć jest czymś, za co warto zapłacić.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net