Detektyw Pruszków

 

Usługi detektywistyczne Pruszków – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Pruszków

Detektywi.net to firma godna zaufania. Ogromne doświadczenie zawodowe, liczne sukcesy i umiejętność dobrania odpowiednich metod zapewniają wysoką skuteczność. Agencja detektywistyczna świadczy szeroki wachlarz usług i podejmuje się zarówno spraw cywilnych, jak i karnych. Nasz zespół to prywatni detektywi, którzy zrobią wszystko, by powierzoną sprawę doprowadzić do końca. Współpracujemy także z ekspertami z wielu dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Dobry detektyw doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie w sądzie odgrywają solidne dowody, dlatego też jego praca jest ukierunkowana nie tylko na poznanie prawdy, ale również na staranne udokumentowanie poczynionych obserwacji. Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się także najcięższych kwestii, takich jak m.in. zabójstwa, pobicia, poszukiwania zaginionych. Skuteczny detektyw ustala dane teleadresowe, prowadzi obserwację, ale również jest w stanie pomóc przedsiębiorcom. Każdy klient ma zapewnioną dyskrecję oraz pełne bezpieczeństwo. Fakt korzystania z pomocy ekspertów nigdy nie wyjdzie na jaw.

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Pruszkowie

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się również spraw z sektora gospodarczego. Działamy nawet przy najbardziej skomplikowanych kwestiach, takich jak szpiegostwo gospodarcze, wykradanie danych, wynoszenie poufnych dokumentów, donosy, nieuczciwa konkurencja, podsłuchy. Sprawdzamy nie tylko kontrahentów i konkurencję, ale też pracowników. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia lekarskie, wyłudzenie odszkodowanie i łamanie zakazu konkurencji.

Detektyw od zdrad Pruszków

Wykrywanie zdrad jest czynności, która wymaga ogromnego wyczucia i ostrożności. Skuteczny detektyw zweryfikuje prawdę, którą udokumentuje. Dzięki temu Klient przekona się, czy jego przypuszczenia są słuszne, czy nie. Osoba śledzona nie będzie miała pojęcia, że ktoś rejestruje jej poczynania. Materiały, które gromadzi detektyw, są solidnym dowodem w sądzie i nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Warto podkreślić, że detektyw tworzy również raport ze swych czynności, a więc wszystkie dowody mają odpowiednią formę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Pruszków

Udowodnienie w sądzie całkowitego i trwałego rozpadu pożycia małżeńskiego nie zawsze jest łatwe. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy w grę wchodzi orzekanie o winie. Aby otrzymać satysfakcjonujący werdykt, niezbędne są dowody i to nie do podważenia. Prywatny detektyw wie, jak je zdobyć. Korzystając z jego pomocy, nie tylko otrzymuje się solidne materiały, ale również skraca się czas całego procesu.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Ile kosztuje wynajęcie dobrego detektywa? Dzisiaj usługi detektywistyczne są powszechne i dostępne dla każdego. Nie muszą być wcale drogie. Rozliczenie może się odbywać w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Warto podkreślić, że w zakres prac wchodzi obserwacja i materiały, które zebrał detektyw. Cennik detektywistyczny jest zawsze ustalany z góry, dzięki czemu klient nie jest na końcu zaskoczony.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net