Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Praga Północ

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Praga Północ

Skorzystanie z usług prywatnego detektywa to często ostatnia deska ratunku w dochodzeniu do prawdy. Oczywiście nie wszystkie podejrzenia muszą być prawdziwe – dlatego też zawsze warto wiedzieć, jak się przedstawiają fakty. Ich samodzielna weryfikacja jest trudna i bardzo łatwo o błąd. W końcu do głosu dochodzą emocje i zachowanie spokoju w przypadku odkrycia różnych informacji jest niemożliwe. Nie należy tu również zapominać o tym, aby udokumentować znalezione dowody, a nie jest to łatwe. Zwłaszcza, że okrycie prawdy powoduje nieraz gwałtowne reakcje. Emocje nie są sprzymierzeńcem, a wprost przeciwnie. Detektywi wiedzą, jak się zabrać za udowodnienie prawdy, jak jej dowieźć i co najważniejsze – jak zdobyć dowody. Właśnie te ostatnie są najważniejsze i często stanowią koronny dowód w sądzie. Profesjonalista działa tak, by zgromadzić odpowiednie i wiarygodne materiały, a następnie zebrać je we właściwą formę i sporządzić raport. Takie akta stanowią dowód z opinii prywatnej i są przedstawiane w sądzie. Co więcej, detektyw może w razie potrzeby być świadkiem w procesie.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Praga Północ

Usługi detektywistyczne są tematem wokół którego krąży wiele historii, nie zawsze prawdziwych. Należy podkreślić, że działalność tego rodzaju powinna być prowadzona zgodnie z prawem. Tym samym niezbędne jest licencja MSWiA oraz działanie w oparciu Ustawę o usługach detektywistycznych. Detektyw ma prawo do przetwarzania danych osobowych i wizerunku osób bez ich zgody, co jest bardzo ważne. Agencja detektywistyczna detektywi.net działa profesjonalnie i podchodzi indywidualnie do każdej sprawy. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin możliwy jest szeroki zakres usług oraz świadczenie usług w kraju i poza jego granicami. Usługi adresowane są zarówno do klientów prywatnych, jak i do firm. Detektywi z agencji to osoby z ogromnym doświadczeniem zawodowym oraz odpowiednim przeszkoleniem. Każdy przedstawiciel tego zawodu powinien umieć dobrać odpowiednie metody pracy oraz narzędzia. Jeśli obawiasz się, że wynajęcie detektywa jest czymś, co wyjdzie na jaw, to bądź spokojny. Detektywi zachowują poufność na każdym etapie prowadzonych czynności. Klient może być spokojny. Wszystkie działania prowadzone są przy zachowaniu zasady dyskrecji.

Biuro detektywistyczne Praga Północ

Detektywi.net zaczynają przeprowadzać zleconą operację dopiero po podpisaniu umowy. W zakresie usług znajdują się sprawy cywilne i karne. Odpowiednio wyszkoleni pracownicy przyjmują sprawy z zakresu obserwacji, wszystkich spraw rodzinnych łącznie z wykrywaniem zdrady i ustaleniem ojcostwa, zbierania dowodów dotyczących m.in. spraw firmowych majątkowe; wywiadu środowiskowego, ekspertyz sądowych, poszukiwania osób. Dzięki współpracy z ekspertami klienci mogą również zlecić sprawy powiązane z informatyką śledczą. Detektywi, wcielając w życie swoje działania, są dyskretni, ale skuteczni. Korzystając z ich usług, ma się pewność, że nie przekroczą oni granic i wszystko odbędzie się zgodnie z prawem – jest to podstawa. Detektyw sprawdzi wszystkie Twoje podejrzenia!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje