Detektyw Płońsk

Płońsk.

 

Usługi detektywistyczne Płońsk – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Płońsk

Biuro detektywistyczne pomoże odkryć prawdę w każdej sytuacji. Detektywi.net to firma działająca w branży od dawna. Możemy się pochwalić licznymi sukcesami i wysoką skutecznością. Klienci zgłaszający się do nas mogą być pewni, że ich sprawą zajmie się licencjonowany skuteczny detektyw z ogromnym doświadczeniem. Dopasuje on odpowiednią strategię i dobierze metody, co jest kluczowe. Zapewniamy poufność oraz bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Dobro klienta to dla nas priorytet.

Prywatny detektyw zawsze wie, jak zebrać skuteczne dowody, nie do podważenia w sądzie. Udowodnienie swojej racji bez odpowiednich materiałów jest skomplikowane. Jak wiadomo, na sali sądowej liczą się konkrety. Właśnie z tego względu warto zwrócić się po pomoc do ekspertów – agencja detektywistyczna detektywi.net to firma godna zaufania.

4.7/5 - (51 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Płońsk

Nasza firma detektywistyczna prowadzi kompleksowe działania. Podejmujemy się spraw cywilnych i karnych. Sprawdzamy członków rodziny pod dowolnym kątem. Odkrywamy zdrady, weryfikujemy ojcostwo, odnajdujemy krewnych, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu, zajmujemy się spadkami i nie tylko. Doręczamy korespondencję, ustalamy dane teleadresowe, prowadzimy obserwację. Pomagamy przedsiębiorcom, sprawdzając klientów, wspólników i współpracowników. Dobry detektyw wykryje podsłuchy zarówno w domach, jak i w biurach. Wśród powierzanych nam zadań, są również te, dotyczące szpiegostwa gospodarczego. Prowadzimy również te najtrudniejsze sprawy, czyli kryminalne dotyczące zabójstw i porwań.

Detektyw od zdrad Płońsk

Usługi detektywistyczne są bardzo popularne. Większość klientów zgłasza się ze sprawami dotyczącymi sprawdzenia, czy partner zdradza. Zatarcie śladów nie jest szczególnie trudne. Detektyw od zdrad wie, jak odkryć prawdę i zdobyć materiały potwierdzające lub zaprzeczające podejrzeniom. Wszystko zostaje udokumentowane w sposób niepozostawiający wątpliwości. Mało tego, w razie potrzeby, może to zostać wykorzystane w sądzie jako niepodważalny dowód. Samodzielne udowodnienie zdrady kosztuje sporo nerwów – zleć to ekspertom!

Skuteczny detektyw rozwodowy Płońsk

Na sali sądowej liczą się przede wszystkim dowody. Te najskuteczniejsze dostarcza na ogół detektyw. Rozwody, a dokładniej werdykty wskazujące na winę współmałżonka, potrafią się ciągnąć latami. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy eksperta, który zbierze stosowne materiały. Raport detektywa wraz z załącznikami można przedstawić w sądzie. Warto podkreślić, że na ogół decyduje on o korzystnym dla nas werdykcie.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Względu finansowe to czynniki, które powstrzymują nam przed skorzystaniem z pomocy, jaką oferują detektywi. Cenniki detektywa jednak wcale nie są wygórowane, a za niektóre usługi przyjdzie nam zapłacić naprawdę niewiele. Od detektywa wymaga się odpowiedniego przygotowania, ustalenia planu działania do sprawy i przede wszystkim zebrania dowodów. Trzeba jasno podkreślić, że jego zadania nie są łatwe i co więcej, są obarczone sporym ryzykiem. Właśnie dlatego kosztów wynajęcia detektywa nie da się zminimalizować. Konkrety są ustalane po spotkaniu z klientem i uzgodnieniu detali.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net