Detektyw Płock

 

Usługi detektywistyczne  Płock – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Płock

Agencja detektywistyczna detektywi.net to firma z ogromnym doświadczeniem i licznymi sukcesami na koncie. Z racji tego, że na stałe współpracuje z zespołem ekspertów z różnych dziedzin, to podejmuje się zarówno spraw cywilnych, jak i karnych, w tym kryminalnych. Nawet najtrudniejsze i najbardziej zawiłe sprawy staramy się doprowadzić do końca. Gwarantujemy skuteczność i solidność.

Usługi detektywistyczne oferowane przez naszą agencję są kompleksowe. Podejmujemy się spraw dotyczących pobić, gwałtów, a nawet zabójstw. Zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć solidne dowody, które będą nie do podważenia. Agencja detektywistyczna prowadzi poszukiwania osób zaginionych i tych, z którymi kontakt urwał się wiele lat temu. Ustalenie danych adresowych jest tu niezwykle istotne.

Nasza firma detektywistyczna działa też w sektorze spraw gospodarczych. Detektywi są w stanie pomóc przedsiębiorcom w różnych problemach, także tych skomplikowanych. Prowadzimy sprawy dotyczące szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, łamania zasad konkurencji, wykradania tajnych dokumentów, podkupowania pracowników, wyłudzania odszkodowań. Dobry detektyw z doświadczeniem z naszej agencji sprawdzi również pracowników pod kątem zwolnień lekarskich, donosów itp.

4.8/5 - (51 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Płocku

Prywatny detektyw zdobywa też cenne informacje o członkach rodziny, działaniach konkurencji. Usługa wykrywania podsłuchów w firmach i domach jest często zlecana przez klientów. Mimo tego, że stosowanie urządzeń do podsłuchu jest nielegalne, to wiele osób decyduje się na ten krok, gdyż nieraz jest to jedyna możliwość pozyskania cennych dowodów. Działamy dyskretnie, zapewniamy pełną poufność, co jest kluczowe.

Detektyw od zdrad Płock

Wykrywanie zdrad to usługa, która jest nam zlecana bardzo często. Nasi detektywi dbają tu o komfort Klienta, a wszelkie rozmowy są prowadzone w oparciu o najwyższe standardy. Biuro detektywistyczne detektywi.net współpracuje ze specjalistami, którzy zbiorą solidne, niepodważalne dowody. Mogą one potwierdzić domysły Klienta lub też całkowicie im zaprzeczyć. Materiały nie pozostawiają żadnych wątpliwości. W wykrywaniu zdrady detektywi muszą wykazać się ostrożnością. Klienci mają zagwarantowaną pełną dyskrecję.

Skuteczny detektyw rozwodowy Płock

Podjęcie decyzji o rozwodzie nigdy nie jest łatwe. Podkreślmy, że uzyskanie rozwodu jest możliwe wówczas, gdy potwierdzi się całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Kiedy wina leży po stronie jednej osoby, to niezbędne są odpowiednie materiały potwierdzające to. Często to właśnie one stanowią w sądzie kluczowy dowód. Zwracając się z tym do detektywa, otrzymuje się gwarancję, że pozyskanie dowodów przebiegnie dyskretnie, a jednocześnie będą one na tyle silne, że nie będzie można ich podważyć.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Ile kosztuje wynajęcie detektywa? Generalnie rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub za dzień pracy zespołu ekspertów. Detektywi podczas działań wykorzystują odpowiednie sprzęty adekwatne do sprawy, a także korzystają z ogromnego doświadczenia. Sprawozdanie z poczynionych obserwacji również wykonują detektywi. Cennik usług detektywistycznych jest z góry określony, dzięki czemu Klient nie jest zaskoczony.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net