Detektyw Piekary Śląskie

Piekary Śląskie

Usługi detektywistyczne Piekary Śląskie – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piekary Śląskie

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piekary Śląskie

Prywatny detektyw może pomóc w wielu różnych sprawach. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie. Działamy dyskretnie i profesjonalnie, w wielu różnych dziedzinach. Nasza agencja detektywistyczna oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm. Pomagamy w zdobyciu dowodów, które można wykorzystać w sądzie, na przykład w sprawach rozwodowych, majątkowych czy cywilnych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy działają wyłącznie z poszanowaniem prawa i ogromnym szacunkiem do Klienta, dbając o jego komfort i dyskrecję. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami.

Firma detektywistyczna Piekary Śląskie

Często do naszej agencji detektywistycznej trafiają sprawy cywilne. Nie są łatwe – najczęściej wiąże się z nimi wiele emocji i dotyczą osób, które są ze sobą mocno związane. Jako doświadczona firma możemy pomóc zarówno w sprawach rodzinnych, na przykład poprzez obserwację osób czy zbieranie materiałów udowodniających zdradę, jak i w sprawach majątkowych.

Zajmujemy się zbieraniem dowodów, które mogą być wykorzystywane na rozprawach rozwodowych z orzekaniem o winie. Badamy także ojcostwo oraz zbieramy dowody na zdradę małżeńską. W dziedzinie spraw majątkowych, zajmujemy się głównie sprawami spadkowymi. To skomplikowane sprawy, często dość zawiłe, które wymagają ustalenia nieruchomości i ruchomości. Możemy pomóc także w windykacji należności, więc jeśli masz problem z osobą, która uchyla się od płacenia swoich zobowiązań, koniecznie się odezwij. Naszym zadaniem bywa także poszukiwanie skradzionego mienia.

Najlepszy prywatny detektyw w Piekarach Śląskich

W ofercie naszej agencji detektywistycznej znajdują się także szeroko rozumiane sprawy gospodarcze. Prywatny detektyw może pomóc w śledztwach zleconych przez właścicieli firm, na przykład dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa czy podkupywania pracowników. Jeśli masz podejrzenia, że któryś z pracowników wykrada lub zdradza tajne informacje firmowe albo obawiasz się, że ktoś składa na Ciebie donosy, możemy pomóc. Prowadzimy śledztwa w postaci obserwacji osób i zajmujemy się sprawdzaniem autentyczności zwolnień lekarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla przedsiębiorców. Mamy ogromne doświadczenie w sprawach gospodarczych i chętnie pomożemy w ich rozwiązaniu.

Detektyw od zdrad Piekary Śląskie

W naszej agencji detektywistycznej możesz także znaleźć usługę nazwaną detektyw od zdrad. W ramach tego śledztwa zbieramy dowody, które mogą być argumentem przemawiającym za orzeczeniem o winie w czasie rozprawy rozwodowej. Agencja gwarantuje dyskrecję oraz maksymalny komfort Klienta. Zdrada, rozwód, rozstanie – to bardzo delikatne sprawy, więc rozmowy na ten temat prowadzimy z taktem, dojrzałością i wyrozumiałością. Możemy pomóc doprowadzić do prawdy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Piekary Śląskie

Najważniejszą informacją jest to, że aby uzyskać rozwód, trzeba udowodnić, że więź małżeńska uległa całkowitemu rozpadowi. Nawet jeśli dla małżeństwa jest pewne, że dogadanie się nie wchodzi w grę, trzeba o tym przekonać sąd. Jest to szczególnie trudne dla osób, które chcą udowodnić, że to druga strona jest winna rozstaniu. Dlatego tak ważne jest zebranie materiałów dowodowych. Dostarczone przez nas dowody z powodzeniem wystarczą do sprawy rozwodowej i staną się solidnym argumentem, dzięki któremu szanse na otrzymanie satysfakcjonującego wyniku rozprawy będą większe.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Zapoznaj się z naszą ofertą i poznaj cennik usług detektywistycznych. Nie jest wygórowany, najczęściej jest to stawka godzinowa lub dzienna za pracę detektywa lub całego zespołu detektywistycznego zaangażowanego w prowadzoną sprawę. W czasie pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do nagrywania video i robienia zdjęć z ukrycia. Dzięki temu na koniec naszych działań, wraz ze szczegółowym sprawozdaniem, dostajesz zdjęcia lub materiał video – dowody, które można wykorzystać w czasie rozpraw sądowych. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net