Detektyw Piaseczno

 

Usługi detektywistyczne Piaseczno – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Piaseczno

Kiedy życie stawia nas w obliczu nieprzewidzianych zdarzeń, to z pomocą przychodzi agencja detektywistyczna. Dzisiaj sporo osób korzysta z usług, które oferują eksperci. W końcu samodzielne zweryfikowanie podejrzeń, zebranie dowodów, nie mówiąc już o dużo trudniejszych kwestiach, jest w ogóle możliwe. Tymczasem prywatny detektyw zajmuje się tym na co dzień, zatem poradzi sobie bez najmniejszych problemów. Firma detektywistyczna detektywi.net ma na koncie sporo sukcesów i może pochwalić się dużą skutecznością w działaniu. Zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin – z tego też względu może świadczyć usługi kompleksowe.

Zakres naszych specjalizacji to sprawy rodzinne, firmowe oraz kryminalne. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń, czyli tych związanych z zabójstwami i porwaniami. Dobry detektyw zapewnia Klientom nie tylko poufność, ale i bezpieczeństwo. Biuro detektywistyczne detektywi.net na pierwszym miejscu stawia dobro Klientów. W każdej sytuacji opracowywana jest strategia działania, a następnie dobiera się odpowiednie metody. Skuteczny detektyw nie daje się zdemaskować nawet wówczas, gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

4.8/5 - (49 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Piasecznie

Agencja detektywi.net zweryfikuje członków rodziny i sprawy z nią powiązane pod każdym względem, sprawdzi konkurencję, wspólników i pracowników, wykryje podsłuchy, przeprowadzi obserwację. Jeśli masz przeczucia lub podejrzenia co do nieczystych intencji osób wokół Ciebie, to pamiętaj, że detektyw sprawdzi je, przedstawi Ci prawdę i co istotne, wszystko odpowiednio udokumentuje w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości.

Detektyw od zdrad Piaseczno

Usługi detektywistyczne dotyczące sprawdzenia, czy partner nas zdradza, są bardzo popularne. Z jednej strony zweryfikowanie podejrzeń jest dziś ułatwione za sprawą portali społecznościowych, z drugiej niektórzy potrafią skutecznie ukryć ślady. Detektyw od zdrad wie, jak odkryć prawdę i jak zdobyć odpowiednie materiały. Dzięki temu, że ekspert potrafi się odpowiednio zachować w każdej sytuacji, to nie zostanie on zdemaskowany. Przeczucia dotyczące tego, że partner nas zdradza, nie zawsze są prawdziwe, ale dobrze jest to zweryfikować – detektywi nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Piaseczno

W przypadku spraw rozwodowych liczą się przede wszystkim dowody – i to takie, których nie można podważyć. Zdobywanie ich na własną rękę nie jest proste, gdyż mamy tu do czynienia z trudnymi emocjami. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się, by skorzystać z pomocy, jaką oferuje detektyw. Rozwody dzięki temu przebiegają szybciej i sprawniej. Detektyw wie, z jaki sposób zdobyć materiały, które ukazują, że współmałżonek przyczynił się do rozpadu małżeństwa. Dowody zostaną zebrane w formę gotową do zaprezentowania na sali sądowej.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Wynajęcie detektywa nie zawsze musi być drogie. Dzisiaj z profesjonalnych usług korzysta coraz więcej osób. W końcu dzięki temu można poznać prawdę i sprawdzić, czy nasze podejrzenia znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Ile za swojego usługi bierze detektyw? Cennik detektywa dostępny na stronie jest przeważnie orientacyjny, niemniej pokazuje, z jakim wydatkiem musi się liczyć klient. Konkrety są uzależnione od szczegółów, które omawia się podczas spotkania. Klient przed zleceniem sprawy wie, ile zapłaci za wszystko.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net