Detektyw Parczew

Usługi detektywistyczne Parczew – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Parczew

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Parczew

Jesteśmy profesjonalistami, którzy już od lat tworzą agencję detektywistyczną. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zleceń i pomagaliśmy klientom przy przeróżnych sprawach. To zaowocowało w niezbędne doświadczenie, które pozwala prowadzić nawet kilka spraw jednocześnie. Gwarantujemy szeroki zakres usług zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Firma detektywistyczna Parczew

Nasza agencja detektywistyczna pracuje przy wielu sprawach. Pomagaliśmy również klientom przy śledztwach gospodarczych. Z takiego rozwiązania korzystają zarówno właściciele dużych, jak i małych firm. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy pracownicy są wobec Ciebie uczciwi, koniecznie zgłoś się do nas. Ponadto sprawdzimy, czy konkurencja nie stosuje nieetycznych praktyk. Możemy również zidentyfikować wykradanie tajemnic firmowych czy podkupywanie pracowników. Nic więc dziwnego, że zaufało nam tak wielu przedsiębiorców.

Najlepszy prywatny detektyw w Parczewie

Nasza agencja jest uznawana za najlepszą w całej Polsce. Nic dziwnego, gdyż podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw, a także tych nietypowych. Jesteśmy w stanie np. wykryć podsłuchy, które przestępcy zakładają w biurach i domach. Ich działanie jest nielegalne, lecz niestety nadal chętnie wykorzystywane. Nasz ekspert dokładnie sprawdzi teren i znajdzie nawet te niewielkie urządzenia. Ponadto udzieli wielu ważnych wskazówek związanych z bezpieczeństwem.

Detektyw od zdrad Parczew

Detektyw od zdrad to jedna z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów. Śledztwa zazwyczaj dotyczą obserwacji osób podejrzanych o niewierność w związku. Takie sprawy zawsze wymagają dużej odpowiedzialności oraz profesjonalnego podejścia. Detektyw, który podejmuje się śledztwa w sprawie zdrady ma za zadanie zbierać dowody, które wykluczą lub potwierdzą nieuczciwość.

Skuteczny detektyw rozwodowy Parczew

Nasi detektywi znakomicie radzą sobie w zdobywaniu dowodów adekwatnych do sprawy. Jeśli mowa o zdradzie, rozwód zazwyczaj nie sposób uniknąć. Natomiast podjęcie decyzji w tej sprawie nie jest łatwe. Kluczowym aspektem zawsze powinno być dobro dzieci, a jednocześnie własny spokój. Pamiętaj, że nasz detektyw może uczestniczyć w rozprawie sądowej. Specjalista dostarczy informacje, które będą kluczowe przy postanowieniu.sądu. W ten sposób możesz uchronić się przed utratą majątku.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Mówi się, że usługi detektywistyczne są drogie. Otóż jest to nieprawda. Każda z usług jest inna i wymaga zróżnicowanego podejścia i różnego nakładu pracy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zostaniesz poinformowany o kosztach lub widełkach cenowych. Natomiast zawsze warto inwestować we wsparcie ekspertów, gdyż uzyskane efekty zapewnią Ci tak potrzebny spokój.

Nasza profesjonalna agencja funkcjonuje przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, w jakim miejscu Polski mieszkasz, na pewno Ci pomożemy. Zapewniamy wsparcie również w sprawach, które wymagają błyskawicznego działania.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net