Detektyw Otwock

 

Usługi detektywistyczne Otwock – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Otwock

Jeśli znalazłeś się w niespodziewanej sytuacji, w której liczą się przede wszystkim dowody, to skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa. Detektywi.net to agencja detektywistyczna, która zatrudnia specjalistów. Kompleksowe usługi sprawią, że wszystko załatwisz w jednym miejscu. Nie będziesz musiał zlecać pozostałych czynności innym osobom. Nasze biuro detektywistyczne współpracuje z ekspertami z wielu dziedzin. Działamy w branży od wielu lat i mamy na koncie liczne sukcesy, które świadczą o naszej skuteczności.

Nasz zespół tworzą licencjonowani detektywi z ogromnym doświadczeniem. Wiedzą oni, jaką strategię obrać i zrobią wszystko, by wykonać powierzone im zadanie. W wyniku poszczególnych działań zostaną zebrane odpowiednie materiały, które będzie można wykorzystać w sądzie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi solidnych dowodów. Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi detektywistyczne – zarówno cywilne, jak i karne. Przyjmujemy także zlecenia dotyczące poważnych spraw kryminalnych, takich jak zabójstwa. Poszukujemy zaginione osoby, weryfikujemy tożsamość, sprawdzamy członków rodziny, prowadzimy obserwacje i śledztwa.

 

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Otwocku

Jesteśmy w stanie również pomóc w sprawach firmowych. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurenci, szpiegostwa gospodarczego, wynoszenia dokumentów z firmy, podkupywania pracowników, zakazu konkurencji, ustalania autorów donosów, wyłudzenia odszkodowania, weryfikacji zwolnień lekarskich. Sprawdzimy również konkurencję, klientów, czy wspólników. Wykrywamy podsłuchy i inne niedozwolone sprzęty. Detektywi pracujący w naszej firmie korzystają ze swoich umiejętności, ale także z zaawansowanych sprzętów, które pozwalają zebrać dowody.

Detektyw od zdrad Otwock

Wykrywanie zdrady to jedna z najczęściej zlecanych nam spraw. Firma detektywistyczna sprawdza podejrzenia, weryfikuje je i pozwala dojść do prawdy. Klienci dzięki temu mogą ustrzec się od podjęcia niewłaściwych decyzji. Skuteczny detektyw wie, jak podejść do tego rodzaju kwestii i jednocześnie jak zdobyć niepodważalne dowody, które mogą się przydać w sądzie. Klient może być spokojny o kwestię dyskrecji – wszystkie działania detektywi.net są poufne i prowadzi się je w taki sposób, by zapewnić bezpieczeństwo osobie zlecającej konkretne czynności.

Skuteczny detektyw rozwodowy Otwock

Jak wiadomo rozwód osiągany jest wtedy, gdy potwierdzony jest całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Jeśli w grę wchodzi orzekanie o winie, to sprawa się komplikuje jeszcze bardziej. Detektyw od rozwodów pomoże ją rozwiązać i zebrać odpowiednie materiały, dzięki którym udowodnienie w sądzie winy będzie przebiegało bezproblemowo. Mało tego, przedstawienie konkretnych dowodów skróci całą procedurę i zapewni szybsze zamknięcie sprawy.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Dobry detektyw umie rozwikłać każdą sprawę. Korzysta on z wiedzy i doświadczenia – na tej podstawie umie zaplanować odpowiednią strategię. Czy koszty skorzystania z takiej pomocy są wygórowane? Ile za swe usługi liczą sobie detektywi? Cennik usług detektywa wcale nie jest zatrważający. Wynajęcie prywatnego detektywa nie jest usługą jedynie dla zamożnych osób.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net