Detektyw Ostrołęka

 

Usługi detektywistyczne Ostrołęka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ostrołęka

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której liczą się przede wszystkim dowody, to agencja detektywistyczna detektywi.net na pewno będzie Ci w stanie pomóc. Skuteczny detektyw ma za zadanie przede wszystkim rozwikłać całą sprawę, odkryć prawdę, ale również zebrać odpowiednie dowody, które będzie można zaprezentować w sądzie. Nasz zespół tworzą prywatni licencjonowani detektywi posiadający ogromne doświadczenie zawodowe i sporo sukcesów na koncie, co daje Klientom gwarancję skuteczności.

Nasze biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi. Współpracujemy na stałe z licznymi specjalistami z różnych branż. Podejmujemy się spraw cywilnych oraz karnych, włącznie z najtrudniejszymi, dotyczącymi zabójstw. W takich sytuacjach kluczowe jest zapewnienie Klientowi bezpieczeństwa oraz dyskrecji. Działamy w oparciu o odpowiednią strategię i staramy się do końca doprowadzić każdą zleconą nam sprawę. Zebrane przez nas dowody są nie do podważenia.

4.5/5 - (61 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ostrołęce

Agencja detektywistyczna detektywi.net prowadzi poszukiwania osób zaginionych, ustala dane teleadresowe, zabezpiecza mienie, prowadzi obserwacje i kontrobserwacje. Prywatni detektywi pracujący dla nas działają również w sektorze spraw gospodarczych i są w stanie pomóc przedsiębiorcom nawet w najtrudniejszych problemach. Powierzane są nam sprawy dotyczące szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, wykradania dokumentów, wykrywania podsłuchów, wyłudzania odszkodowań, weryfikacji zwolnień lekarskich. Działamy dyskretnie, w oparciu o odpowiednią strategię, dzięki czemu możemy się pochwalić ta wysoką skutecznością.

Detektyw od zdrad Ostrołęka

Nieraz życie stawia nas w sytuacji, w której pomóc może tylko detektyw. Zdrady, a dokładniej ich wykrywanie to usługa, dzięki której Klient poznaje prawdę. Pamiętajmy, że nie wszystkie podejrzenia muszą być prawdziwe. Detektyw zbierze materiały dowodowe, które nie pozostawią żadnych wątpliwości. Na końcu zostanie stworzony raport z czynności detektywistycznych, który będzie można wykorzystać w sądzie. Nasza firma detektywistyczna działa dyskretnie i zapewnia Klientowi całkowitą poufność.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ostrołęka

Sprawy rozwodowe potrafią się ciągnąć latami, zwłaszcza gdy zależy nam na orzekaniu o winie. Zebranie takich dowodów to czynność, w której pomoże dobry detektyw. W odróżnieniu od amatora, wie on jak działać i jakimi metodami posłużyć się, by zdobyte materiały stanowiły w sądzie dowód. Dzięki temu cała sprawa nie będzie się ciągnęła w nieskończoność. Nasi detektywi, korzystając ze swojego doświadczenia zawodowego, niemalże zawsze są w stanie osiągnąć cel i pokazać Klientowi prawdę.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Dzisiaj usługi detektywistyczne są dostępne dla każdego. Po zakończeniu obserwacji sporządza się raport. Dołącza się do niego zdjęcia i inne materiały, które zdobyli detektywi. Cennik usług detektywa nie zawsze jest drogi. Klient od początku jest informowany o wszystkich kosztach, w związku z czym nie będzie na końcu zaskoczony. Rozliczenie jest dokonywane w oparciu o stawkę godzinową lub za dzień pracy zespołu detektywistycznego.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net