Detektyw Mysłowice

Mysłowice

Usługi detektywistyczne Mysłowice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mysłowice

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (47 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mysłowice

Nasza agencja detektywistyczna działa od kilku lat na rynku. Wszystkie sprawy rozwiązujemy w pełni profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz bardzo dyskretnie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam rozwiązać wiele rozmaitych spraw, zarówno ze sfery gospodarczej, jak i prywatnej. Chętnie pomagamy przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się w sprawach o różnym stopniu trudności. Jesteśmy w stanie w ekspresowym czasie zebrać dowody na uznanie Twojej racji przed sądem. Każdy prywatny detektyw z naszej firmy zna się na swoim fachu i doskonale wie, jak skutecznie wykorzystać swoje umiejętności. Wszystkie sprawy, które są nam powierzane przez klientów, rozwiązujemy w zgodzie z polskim prawem. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Dodatkowo dbamy o komfort oraz dyskrecję podczas rozmów z naszymi klientami.

Firma detektywistyczna Mysłowice

Nierzadko zgłaszają się do naszej agencji osoby ze sprawami cywilnymi. Już na samym początku warto zaznaczyć, że nie są one wcale łatwe ani przyjemne. Jako doświadczone biuro detektywistyczne jesteśmy w stanie przeprowadzić obserwację osób, ale też możemy zebrać solidne dowody na zdradę, doskonały materiał dowodowy do sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie. Badamy również ojcostwo.

Z zaangażowaniem zajmujemy się również świadczeniem usług dotyczących spraw spadkowych i wywiadów majątkowych. Prowadzimy szeroko zakrojone działania w celu ustalenia ruchomości i nieruchomości. Pomagamy w poszukiwaniu skradzionego mienia, jak i zlokalizowaniu złodzieja. Jesteśmy w stanie pomóc także w działaniach windykacyjnych.

Najlepszy prywatny detektyw w Mysłowicach

Firma detektywistyczna, którą reprezentujemy, od lat zajmuje się sprawami gospodarczymi. Radzimy sobie doskonale z prowadzeniem śledztw dotyczących nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników, zdradzania i wykradania cennych informacji, czy szpiegostwa gospodarczego. Z łatwością ustalamy autorów donosów. Mamy też swoje sposoby na to, aby sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich. Jeśli jesteś właścicielem firmy i masz problem z którymś z wymienionych wyżej procederów, koniecznie zgłoś się do nas!

Detektyw od zdrad Mysłowice

Jedną z częściej wybieranych usług w naszym biurze jest detektyw od zdrad. W pełni profesjonalnie kierujemy tego typu śledztwami, jesteśmy w stanie zebrać dowody, które potwierdzą lub zaprzeczą zdradzie. Jeśli podejrzenia klienta się potwierdzą, dowody mogą posłużyć w późniejszej sprawie rozwodowej. Zdajemy sobie sprawę, że przeprawa sądowa nie jest dla nikogo czymś łatwym i przyjemnym, podobnie jak sama kwestia zdrady. Dlatego też podchodzimy do naszych klientów z odpowiednią dozą empatii, dojrzałości i dyskrecji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mysłowice

Kiedy zdrada zostanie udowodniona, bardzo często sytuacja ta kończy się w sądzie. Mało kto chce żyć z osobą, która już raz zawiodła zaufanie. Możliwe jest też, że w razie poważnych małżeńskich nieporozumień w grę wchodzi wyłącznie rozwód. Aby nie zostać z niczym, warto wynająć prywatnego detektywa, aby zebrał możliwie jak najwięcej dowodów na winę małżonka. Warto jednak podkreślić, że rozwód będzie możliwy wyłącznie w momencie, gdy udowodniony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Zapewniamy, że podczas prowadzonych śledztw działamy w pełni dyskretnie i profesjonalnie. Angażujemy się w działania, wykorzystujemy do tego nowoczesny sprzęt do nagrywania oraz robienia zdjęć. Po zakończeniu wszystkich czynności i uzyskaniu efektów pracy spisujemy potrzebny raport oraz dołączamy do niego wszystkie zebrane dowody.

Podstawą do rozliczenia za naszą usługę jest stawka godzinowa lub stawka dzienna. Wiele zależy od tego, jak angażująca jest to sprawa oraz ilu detektywów potrzebujemy. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług. Cennik usług detektywistycznych wyraźnie pokazuje, że nasze usługi wcale nie są zbyt wygórowane.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net