Detektyw Mońki

Mońki

Prywatny detektyw Mońki

Usługi detektywistyczne Mońki – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Mońkach

Agencja detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, to doświadczony i w pełni profesjonalny gracz na rynku. Jesteśmy świetnym zespołem, który działa już od kilku dobrych lat pomagając swoim klientom w zdobywaniu cennych dowodów oraz rozwiązywaniu ważnych spraw. Od momentu założenia naszej agencji mieliśmy do czynienia z różnorodnymi sprawami, dzięki czemu doskonale znamy się na swoim fachu. Z łatwością trafiamy do różnych grup klientów. Możemy rozwiązywać sprawy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantujemy, że wszystkie podejmowane przez nas działania są zgodne z prawem, a to przez wzgląd na to, że każdy współpracujący z nami detektyw posiada specjalną licencję prywatnego detektywa. Pozwala nam to na zdobywanie dowodów, które później przydadzą się w sprawie sądowej. Naszym celem jest udowodnienie Twojej racji przed sędzią, co nie zawsze jest takie łatwe. Nie oznacza to, że nie warto walczyć, a udowodnienie racji z naszą pomocą będzie znacznie szybsze i skuteczniejsze.

Firma detektywistyczna Mońki

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni detektywi nie zajmują się jedynie sprawami prywatnymi. Sporo firm, przedsiębiorców potrzebuje pomocy, dlatego chętnie udzielamy im swojego czasu, wsparcia i wiedzy. Zajmujemy się śledztwami dotyczącymi szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, zdradzania i wykradania informacji dotyczących firmy, jak i przekupywania pracowników. Podejmujemy się poszukiwania autorów donosów, jak i skutecznie sprawdzamy, czy zawarte w CV informacje są zgodne z rzeczywistością. Dbamy o to, aby nasz klient był zadowolony z efektów naszej pracy. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą i masz wątpliwości, czy kolejne zwolnienie lekarskie w ciągu roku jest efektem oszustwa, lenistwa czy innych przekrętów, pracownika – koniecznie skorzystaj z naszej oferty!

Najlepszy prywatny detektyw Mońki

Jesteśmy agencją, która poradzi sobie z każdą sprawą. Zajmujemy się od dawna wykrywaniem podsłuchów, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Jeśli jesteś osobą, która padła ofiarą takiego działania, zacznij działać. W naszym kraju zakładanie urządzeń podsłuchowych jest nielegalne, dlatego warto jak najszybciej ująć osobę za to odpowiedzialną, a także zdjąć z klienta ciężar świadomości, iż każde jego słowo może zostać użyte przeciwko.

Nasza agencja detektywistyczna świetnie radzi sobie ze sprawami klientów z całego kraju. Działamy na terenie całej Polski, dlatego w razie jakichkolwiek problemów, łap za słuchawkę i dzwoń do nas. Dostępni jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego z pewnością pomożemy Ci w dowolnym momencie.

Detektyw od zdrad Mońki

Jednymi z najczęstszych spraw, z którymi mamy do czynienia, są zdrady. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Naszym zadaniem jest zebranie potrzebnych dowodów, które potwierdzą bądź wykluczą podejrzenia klienta. Są to jednak bardzo delikatne sprawy, dlatego nasze działania są prowadzone w sposób dojrzały, dyskretny i bardzo profesjonalny. Warto wiedzieć, że zdobyte przez nas dowody mogą później posłużyć w sądzie podczas rozprawy rozwodowej. Rozwód jednak nie zostanie zasądzony, jeśli sędzia nie zobaczy całkowitego i trwałego rozpadu związku małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mońki

Dla wielu par rozwód często jest jedynym wyjściem. Jednak sprawy rozwodowe w sądzie nigdy nie należą do najprzyjemniejszych. Jeśli jesteś stroną, która została pokrzywdzona w związku i chcesz w sądzie przedstawić dowody, dzięki którym nie zostaniesz bez grosza przy duszy, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne nie są tak drogie, jak wszystkim się wydaje. Zanim zdecydujesz się na pomoc detektywa, zawsze możesz umówić się z nim na spotkanie, gdzie określi przewidywane widełki cenowe przy konkretnej sprawie. Warto tak postąpić, aby później nie zdziwić się, widząc rachunek, który trzeba opłacić. Często pomoc detektywa jest nieoceniona, dlatego ludzie się na nią decydując, nie zważając na to, że wydadzą wszystkie swoje oszczędności.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net