Prywatny detektyw – Agencja detektywistyczna Mokotów

Lokalizacja

 

Prywatny detektyw Mokotów

Detektyw to zawód jedynie dla osoby o stalowych nerwach. W końcu nie może się on kierować emocjami, musi wiedzieć, jak się zachować w każdej sytuacji, nawet wówczas, gdy się ona zmienia dynamicznie. Panika i dezorientacja są czymś absolutnie zakazanym. Profesjonalne biuro detektywistyczne współpracuje jedynie z odpowiednio wyszkolonymi ekspertami, którzy posiadają doświadczenie w zawodzie. Dzięki temu wiedzą oni, jak stworzyć plan działań i jak dobrać najlepsze metody do danej sprawy. Nawet jeśli wydaje nam się, że możemy samodzielnie przekonać się, czy nasze przeczucia są prawdziwe, to jednak zwrócić uwagę na zasadniczą kwestię. Weryfikacja faktów, które nas dotyczą, wiąże się ze sporymi emocjami. Utrudniają one doprowadzenie sprawy do końca i zebranie dowodów, a na dodatek mogą powodować panikę. Jeśli podczas sprawdzania okazuje się, że mieliśmy rację, to zapomina się udokumentować informacji. Detektyw z kolei wie, że właśnie zebranie dowodów jest najistotniejsze. Działa on tak, by nie zostać zdemaskowanym, a jednocześnie robi wszystko, by sprawę doprowadzić do końca. Agencja detektywistyczna detektywi.net właśnie tak działa.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Detektyw Warszawa – obsługiwane obszary

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo (dla klienta)

Opłata będzie pobierana tylko w przypadku, w którym klient nie zdecyduje się na zawarcie umowy o świadczenie usług. Koszt 1h konsultacji wynosi 250,00 zł.

bezpłatna
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni powszednie)

Ustawowo pracujące (od piątku do soboty).

od 800,00 zł
Obserwacja osoby / miejsca / mienia (dni świąteczne i okolicznościowe)

Ustawowo wolne od pracy oraz wybrane dni okolicznościowe: walentynki, sylwester itp.

od 1.000,00 zł
Obserwacja osób / miejsca / mienia poza terytorium RP

wycena indywidualna
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

od 1.250,00 zł
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 750,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (OSINT)

Wywiad ze źródeł jawnych (ang. open- source intelligence; OSINT) – forma wywiadu gospodarczego, polegająca na gromadzeniu informacji pochodzących z ogólnie dostępnych źródeł.

od 500,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

od 2.500,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie numeru PESEL

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 750,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 750,00 zł
Ustalenie członków najbliższej rodziny / spadkobierców

od 750,00 zł
Ustalenie aktualnego właściciela numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 750,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 750,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 1.600,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

od 700,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

od 700,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

od 1.500,00 zł

Agencja detektywistyczna Mokotów

Klient może skorzystać z różnorodnych usług – począwszy od obserwacji osób, kontrobserwacji, wykrywania zdrady; poprzez sprawy rodzinne i rozwodowe, ustalenie ojcostwa; aż po skomplikowane sprawy majątkowe; wywiad środowiskowy, ekspertyzy sądowe, poszukiwanie osób, wykrywanie podsłuchu. Dzisiaj niezwykle przydatna jest informatyka śledcza – detektywi.net również świadczy tego rodzaju usługi. Ochrona wizerunku w sieci, sprawdzanie informacji i przeszukiwanie dysków twardych to zaledwie część tego, co potrafią eksperci. Dzięki współpracy z profesjonalistami z wielu branż agencja detektywistyczna proponuje tak szeroki zakres usług, które są świadczone w kraju i poza jego granicami. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę – eksperci wiedzą, jakie zastosować podejście i rozwikłać konkretną sprawę. O profesjonalizmie biura detektywistycznego detektywi.net świadczą operacje zakończone sukcesem i ogromne doświadczenie zawodowe. Zaufaj ekspertom i postaw na najlepszych.

Biuro detektywistyczne Mokotów

Warto podkreślić, że godny zaufania detektyw to ten, który działa w oparciu Ustawę o usługach detektywistycznych i jest wpisany do listy MSWiA. Posiadanie licencji daje klientowi pewność, że sporządzony raport będzie można wykorzystać w sądzie. Solidne dowody, zebranie i obróbka materiału to bardzo ważne kroki. Z racji tego, że przedstawiciele tego zawodu mają prawo przetwarzać wizerunek i dane osobowe, to sporządzone przez nich raporty mogą być kluczowym dowodem. Stanowią one dowód z opinii prywatnej. Detektyw może również być świadkiem w sądzie. Jednak zanim przejdzie on do działań i wcieli w życie odpowiednio dobrane metody, niezbędne jest podpisanie umowy z klientem. Chroni ona interesy obydwu stron i określa jasne zasady. Jeśli chcesz poznać prawdę, to zgłoś się po pomoc do ekspertów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje