Detektyw Mikołów

Usługi detektywistyczne Mikołów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mikołów

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Mikołów

Profesjonalne i dyskretne działanie naszej agencji detektywistycznej wynika z ogromnego doświadczenia. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego mogliśmy zajmować się różnorodnymi sprawami. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, zgodnie z treścią ustawy o usługach detektywistycznych, zatrudniamy tylko profesjonalistów w swojej dziedzinie. To pozwoliło nam na ustalenie wysokiej jakości usług i poszerzenie oferty także na usługi dla klientów gospodarczych i właścicieli firm. Zajmujemy się głównie pozyskiwaniem materiałów do udowodnienia Twojej racji lub dojścia do prawdy. Naszym zadaniem jest zebranie dowodów, które mogą być wykorzystane w czasie rozprawy sądowej.

Firma detektywistyczna Mikołów

W naszej agencji detektywistycznej bardzo często pojawiają się Klienci, którzy potrzebują pomocy przy sprawach cywilnych. Nie są one łatwe: związane jest z nimi mnóstwo emocji, negatywnych doświadczeń. Możemy zagwarantować Ci maksymalne bezpieczeństwo i dyskrecję. Przeprowadzamy obserwację osób, zbieramy materiały na udowodnienie zdrady czy dowody potrzebne na rozprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Dodatkowo zajmujemy się także badaniem ojcostwa.

W ramach spraw cywilnych oferujemy także usługi związane z prawem spadkowym. Prowadzimy działania w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości, szukamy spadkobierców czy prowadzimy wywiady majątkowe. Jesteśmy w stanie pomóc w windykacji należności czy poszukiwaniu straconego, zgubionego lub skradzionego mienia. Sprawy majątkowe są często bardzo zawiłe, ale nasi doświadczeni detektywi świetnie sobie z nimi radzą.

Najlepszy prywatny detektyw w Mikołowie

Oferta naszej agencji detektywistycznej zawiera także opcje dla przedsiębiorców. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się także sprawami gospodarczymi. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji czy podkupywania pracowników. Możemy zaoferować także pomoc w przypadku zdradzania tajemnic firmowych, szpiegostwa gospodarczego. Podważasz autentyczność zwolnień lekarskich swoich pracowników albo że któryś z nich złożył na Ciebie donos? W takich sytuacjach możemy Ci pomóc. Nasza oferta jest jednak o wiele szersza, ponieważ zajmujemy się wieloma innymi sprawami gospodarczymi.

Detektyw od zdrad Mikołów

Jedną z usług, którą możesz znaleźć w naszej agencji detektywistycznej jest detektyw od zdrad. Kierujemy śledztwa, by zebrać dowody na sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie. Aby przeprowadzić tego typu rozwód, trzeba mieć naprawdę dobre i pozyskane zgodnie z prawem materiały. Detektywi prowadzą dyskretne obserwacje osób w różnych sytuacjach. Jeśli chcesz dowiedzieć się prawdy lub zebrać materiały, które przekonają sędziego do wydania wyroku z orzeczeniem o winie jednego ze współmałżonków, tego rodzaju działania są konieczne. Dowody video czy zdjęcia są naprawdę solidnym (i często naprawdę skutecznym) argumentem na rozprawie sądowej.

Skuteczny detektyw rozwodowy Mikołów

Aby uzyskać rozwód, konieczne jest udowodnienie, że nastąpił całkowity rozpad pożycia. Jest to bardzo trudne, podobnie jak decyzja o rozwodzie. Z tymi sprawami wiąże się zawsze bardzo dużo emocji, a rozmowy na ten temat z Klientami nie są łatwe. Nasze doświadczenie jednak pozwala nam zagwarantować, że zachowujemy pełną dyskrecję, profesjonalizm i delikatność w kontaktach z Klientami.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wszystkie działania prywatnego detektywa są dyskretne i często polegają na obserwacji z ukrycia. Robimy zdjęcia i nagrywamy materiały video, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu. Tak zebrane materiały dostaje nasz Klient po zakończonej sprawie, wraz ze szczegółowym sprawozdaniem z przeprowadzonych czynności i poczynionych ustaleń. Taka usługa jest rozliczana godzinowo lub za dzień pracy detektywa (a czasami całego zespołu detektywów). Zapoznaj się z naszym cennikiem i dowiedz się, ile kosztuje nasza praca. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia – zawsze możemy Ci pomóc.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net