Detektyw Międzyrzec Podlaski

Usługi detektywistyczne Międzyrzec Podlaski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Międzyrzec Podlaski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Międzyrzec Podlaski

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która już od lat zajmuje się sprawami o bardzo zróżnicowanym podłożu. Nasi specjaliści zdobyli duże doświadczenie w pracy z klientami oraz dysponują niezbędną wiedzą, która pozwala realizować nawet kilka śledztw jednocześnie. Ponadto gwarantujemy szeroki zakres usług, więc docieramy do firm oraz klientów indywidualnych.

Firma detektywistyczna Międzyrzec Podlaski

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi wiele spraw. Rozwiązujemy również problemy przedsiębiorców dotyczące prawa gospodarczego. Szczegółowo i dyskretnie przyglądamy się działaniom nieuczciwych pracowników czy nieetycznych zagrań ze strony konkurencji. Zawsze pracujemy profesjonalnie i skutecznie walczymy ze szpiegostwem gospodarczym. Ponadto sprawdzamy, czy doszło do ujawnienia tajemnic firmowych bądź podkupywania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Międzyrzecu Podlaskim

Nasza agencja jest uznawana za najlepszą w kraju. Trudno się dziwić, gdyż z powodzeniem podejmujemy się nawet tych bardzo trudnych spraw. Możemy wykryć założone podsłuchy zarówno w domach, jak i biurach. Pamiętaj, że korzystanie z tych urządzeń w celu gromadzenia poufnych informacji jest nielegalne, choć wielu przestępców stosuje ten proceder, licząc na bezkarność. Jednak nasz specjalista wykryje każdy podsłuch i udzieli niezbędnych wskazówek związanych z bezpieczeństwem.

Detektyw od zdrad Międzyrzec Podlaski

Jedną z najchętniej wybieranych usług jest detektyw od zdrad. Nasza agencja oferuje profesjonalne wsparcie dla osób, które podejrzewają niewierność partnerki lub partnera. Dobrze rozumiemy, że takie sprawy wymagają odpowiedzialności, dojrzałego podejścia, profesjonalizmu oraz dyskrecji. Dlatego nasz detektyw rzetelnie gromadzi dowody, które mogą potwierdzić podejrzenia klienta.

Skuteczny detektyw rozwodowy Międzyrzec Podlaski

Nasi detektywi bez trudu dostarczają dowody adekwatne do sprawy. Wiemy, że w przypadku zdrady najczęściej dochodzi do rozwodu. Chociaż trudno podjąć decyzję w tej sprawie, należy pamiętać o dzieciach oraz własnym spokoju. Właśnie dlatego oferujemy wsparcie detektywa podczas rozprawy sądowej. Ekspert przekażę informacje, które pomogą klientowi uzyskać korzystne postanowienie. Dzięki zgromadzonym dowodom wzrasta szansa rozwód wyłącznie z winy nieuczciwego partnera.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Niektórzy twierdzą, że usługi detektywistyczne są drogie. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj, że każda z nich jest inna i wymaga zróżnicowanych działań oraz narzędzi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, uzyskasz informacje o ewentualnych kosztach lub widełkach cenowych, jakich możesz się spodziewać. Z pewnością warto zainwestować w pomoc prawdziwych ekspertów, którzy do każdego zadania podchodzą z wielkim zaangażowaniem.

Nasza agencja jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, w jakim regionie Polski mieszkasz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zgłoś się do nas, nawet jeśli Twoja sprawa wymaga natychmiastowego działania.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net