Detektyw Łuków

Usługi detektywistyczne Łuków – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łuków

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łuków

Nasza firma to profesjonalna ekipa detektywistyczna, która działa już od kilku dobrych lat na rynku. Zajmujemy się prowadzeniem rozmaitych śledztw o różnych stopniach trudności. Cały czas mamy wypełniony pracą, jak i szkoleniami. Dzięki temu wiemy, jak solidnie i z zaangażowaniem prowadzić śledztwa i znajdować odpowiednie dowody. Obecnie możemy zaoferować szeroki zakres usług. Podejmujemy się zarówno spraw indywidualnych, jak i spraw dotyczących przedsiębiorstw.

Firma detektywistyczna Łuków

Mamy doświadczenie w wielu sprawach, zarówno tych indywidualnych, jak i gospodarczych. Chętnie podejmujemy się śledztw, które wyglądają na trudne i zapowiadają się pracowicie. Jeśli podejrzewasz, że w Twojej firmie może dziać się coś niedobrego, że Twoi pracownicy są przekupywani i nastawiają się przeciwko Tobie, koniecznie zgłoś się do nas. Jesteśmy w stanie wykryć przekręty, działamy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Angażujemy się w takie sprawy jak przekupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie i zdradzanie informacji firmowych, jak i nieuczciwa konkurencja.

Najlepszy prywatny detektyw w Łukowie

Nasza agencja chętnie podejmuje się różnorodnych spraw, a dzięki sukcesywnemu doprowadzaniu ich do końca, zyskuje zaufanie klientów oraz dobre opinie. Uważana jest za jedną z najlepszych w kraju i to nie bez powodu. Mamy wiedzę, intuicję oraz potrzebne narzędzia, aby rozwikłać nawet najbardziej skomplikowaną zagadkę. Jeśli chcesz się o tym przekonać, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc, kiedy znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Detektyw od zdrad Łuków

Bardzo często wybieraną usługą jest detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoją drugą połówkę o niewierność. Naszym zadaniem jest zebranie dowodów, które będą to potwierdzać lub temu zaprzeczać. Podczas takich śledztw wykazujemy się dojrzałością, odpowiedzialnością i dyskrecją. Chętnie pomagamy pozyskać cenne dla klienta informacje. Nagrywamy pliki wideo, robimy zdjęcia, a jeśli trzeba, jesteśmy w stanie przeprowadzić wywiad środowiskowy.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łuków

Udowodniona zdrada bardzo często prowadzi do sprawy rozwodowej. Na całe szczęście nasz klient może na sali sądowej podeprzeć się zdobytymi przez nas dowodami. Dzieje się tak, ponieważ posiadamy specjalną licencję detektywa i śmiało możemy wykonywać swój zawód. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy zeznawać w roli świadka.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne uchodzą za drogie, jednak nasza agencja stara się tego nie powielać. Każdą współpracę rozpoczynamy od zapoznania się ze sprawą, a następnie przygotowaniem wstępnego planu działania i kosztorysu dla klienta. Jeśli klient może pozwolić sobie na nasze usługi, podpisze z nami umowę. Nikogo nie zmuszamy do współpracy, doskonale wiemy, że długi to nic dobrego. Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz, możesz się do nas zgłosić o każdej porze dnia czy nocy. Prowadzimy sprawy klientów z każdego zakątka kraju!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net