Detektyw Lubliniec

Lubliniec

Usługi detektywistyczne Lubliniec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lubliniec

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lubliniec

Nasza agencja detektywistyczna ma bardzo szeroką ofertę. Specjalizujemy się w różnych sprawach: cywilnych, karnych, gospodarczych czy majątkowych. Możemy pomóc zarówno osobom indywidualnym, jak i Klientom gospodarczym. Działamy profesjonalnie i dyskretnie i mamy ogromne doświadczenie w swojej pracy. Od wielu lat pomagamy wielu ludziom, pozyskując dowody lub materiały, które udowodnią Twoją rację lub pokażą Ci prawdę. Prywatny detektyw, licencjonowany i działający na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, pozyskuje materiały i dowody, które mogą być wykorzystane jako argument w sprawach sądowych. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Firma detektywistyczna Lubliniec

Najczęściej nasza agencja detektywistyczna zajmuje się sprawami cywilnymi. Nie są one łatwe, ale dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie pomóc w wielu różnych sprawach. Badamy ojcostwo, zbieramy materiały do udowodnienia zdrady czy przeprowadzamy obserwację osób, by dostarczyć dokumenty w sprawach rozwodowych z orzekaniem o winie.

Świadczone przez nas usługi dotyczą także wywiadów majątkowych i szeroko rozumianych spraw spadkowych. Może Ci się wydawać, że znajdujesz się w zawiłej sytuacji bez wyjścia, ale dzięki profesjonalnej pomocy, możesz z niej wyjść. Zajmujemy się ustalaniem ruchomości i nieruchomości, w tym także poszukiwaniem skradzionego, cennego mienia. Możemy pomóc również w poszukiwaniu osób, które dopuściły się kradzieży czy w wywiadach majątkowych. W naszej ofercie jest także pomoc w windykacjach należności w stosunku do osób, które nie oddają długów.

Najlepszy prywatny detektyw w Lublińcu

Nasza agencja detektywistyczna oferuje swoje usługi także właścicielom mniejszych i większych firm. Prowadzimy śledztwa w sprawie autentyczności zwolnień lekarskich czy ustalamy autorów donosów. Podkupowanie pracowników, zdradzanie tajemnic firmowych, szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja – to jedne z długiej listy spraw, w których możemy Ci pomóc. Możemy także ustalić autorów donosów różnego rodzaju czy zająć się problemem wykradania firmowych tajemnic. Borykasz się z takimi problemami? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Detektyw od zdrad Lubliniec

Najczęściej prowadzone przez nas sprawy dotyczą zwłaszcza zdrad małżeńskich. Naszym zadaniem jest dostarczenie dowodów, które będą argumentem w sprawach rozwodowych z orzekaniem o winie. Prywatny detektyw prowadzi czynności, które mają na celu ustalenie, czy faktycznie jedna ze stron dopuściła się zdrady, a jeśli tak – zebranie materiałów dowodowych, na przykład w postaci zdjęć lub nagrań video. Wiemy, że takie sprawy są bardzo trudne dla naszych Klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by obsługa była na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować dyskrecję, delikatność i dojrzałość w czasie rozmów z Klientami.

Skuteczny detektyw rozwodowy Lubliniec

Udowodnienie przed sądem, że więź małżeńska uległa całkowitemu rozpadowi nie jest proste. A przeprowadzanie rozwodu z orzekaniem o winie jest jeszcze trudniejsze. Dlatego tak ważne jest zebranie dowodów. Przygotowane przez nas sprawozdania i materiały mogą posłużyć jako solidny argument w czasie rozprawy sądowej. Dzięki temu sąd będzie mógł określić, czy faktycznie to jeden z małżonków przyczynił się do rozpadu małżeństwa. Dowody są wysokiej jakości i pozyskiwane zgodnie z prawem.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik usług detektywistycznych zależy od rodzaju prowadzonych w sprawie działań. Podstawą naszego rozliczenia jest stawka godzinowa lub za dzień pracy detektywa czy całego zespołu pracującego nad sprawą. Wynikiem pracy prywatnego detektywa jest szczegółowe sprawozdanie, które każdy otrzymuje pod koniec działań. Są w nim opisane czynności i ustalenia detektywów. Do raportu dołączony zostaje także materiał dowodowy, czyli wszystkie zdjęcia i filmy. Są często robione z ukrycia, ale wykorzystujemy do tego najwyższej jakości sprzęt, więc są w bardzo dobrej jakości. Zapoznaj się z naszą ofertą i cennikiem naszych usług. Zapraszamy!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net