Detektyw Lubartów

Usługi detektywistyczne Lubartów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lubartów

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lubartów

Nasza firma może pochwalić się pełnym profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą, które pomagają w prowadzeniu działalności. Działamy na rynku od dobrych kilku lat. W tym czasie mieliśmy do czynienia z rozmaitymi zleceniami. Prowadziliśmy śledztwa dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obecnie oferujemy dość szeroki zakres usług, dzięki czemu możemy dotrzeć do sporego grona zainteresowanych osób.

Firma detektywistyczna Lubartów

Sprawdzamy się na polu indywidualnym, jak i w sprawach gospodarczych. Chętnie podejmujemy się śledztw, z którymi przychodzą do nas właściciele dużych i małych firm. Nie szukają nas bezpodstawnie — czują, że w ich firmach coś nie gra, widzą, że jakaś część tej wielkiej machiny przestaje współpracować. Działamy profesjonalnie i z zaangażowaniem w sytuacjach, kiedy dochodzi do nieuczciwej konkurencji, przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania cennych informacji czy szpiegostwa gospodarczego.

Najlepszy prywatny detektyw w Lubartowie

Agencja, którą z dumą reprezentujemy, od dawna uważana jest za jedną z najlepszych w naszym kraju. Bez większego wahania i wątpliwości podejmujemy się nawet najtrudniejszych śledztw. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie również wykryć podsłuch. Trzeba tutaj zwrócić uwagę na fakt, że zakładanie podsłuchu bez zgody jest w naszym kraju karane.

 

Jesteśmy ekipą, która działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Na nasze barki bierzemy sprawy, z którymi zgłaszają się do nas klienci z całej Polski.

Detektyw od zdrad Lubartów

Do najbardziej popularnych usług, jakie oferujemy, należy detektyw od zdrad. Są to głównie śledztwa, których zadaniem jest zdobycie dowodów na potwierdzenie lub wykluczenie obaw klientów. Wymagają od nas dojrzałego podejścia, odpowiedzialności, jak i dyskrecji. Z naszej strony klienci otrzymują pełne wsparcie. Zdobyte dowody przekazujemy w formie plików zdjęciowych lub wideo, a poza tym klient otrzymuje pełen raport.

Skuteczny detektyw rozwodowy Lubartów

Udowodniona zdrada bardzo często prowadzi do sprawy rozwodowej. Nikt nie chce żyć z osobą, która już raz pokazała się z tak ohydnej strony. Niestety, sprawy rozwodowe potrafią się ciągnąć bardzo długo i nie należą do najprzyjemniejszych. Z naszej strony klienci mogą liczyć na dodatkowe wsparcie na sali sądowej oraz na przekazanie materiałów dowodowych. Często to dzięki nam klienci mogą cieszyć się połową swojego majątku bez nadmiernie przedłużanych rozpraw.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne w różnych kręgach uchodzą za stosunkowo drogie. Na szczęście rzeczywistość jest inna, dzięki czemu wiele osób może sobie pozwolić na naszą pomoc. Zanim jednak podpiszemy umowę z konkretnym klientem, przedstawiamy nasze warunki współpracy i cennik, który musi zostać zaakceptowany. Ostateczna cena zależeć będzie od tego, jak dużo czasu i pracy włożymy w prowadzone śledztwo. Każda sprawa, choć bardzo podobna do innej, bazująca na tych samych cechach może okazać się ostatecznie bardzo odmienna.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net