Detektyw Łosice

 

Usługi detektywistyczne Łosice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łosice

Obraz detektywa ganiającego po mieście z pistolem ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Mimo to, jego działania są skuteczne i może on pomóc w wielu różnych sprawach. Agencja detektywistyczna detektywi.net świadczy swoje usługi od dawna. Wysoka skuteczność, liczne sukcesy i doprowadzenie do rozwikłania nawet najtrudniejszych spraw – wszystkie te czynniki pokazują, że można nam zaufać. Z jakimi sprawami można się do nas zgłosić? Nasza firma detektywistyczna świadczy usługi kompleksowe – tym samym możemy zająć się nawet najtrudniejszymi zadaniami. Współpracujemy z licencjonowanymi specjalistami, którzy nie tylko dowiedzą się, jaka jest prawda, ale zbiorą do tego odpowiednie dowody. To właśnie materiał dowodowy jest najcenniejszy dla klientów.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Łosicach

Detektywi.net działają w sprawach rodzinnych i firmowych. Podejmujemy się również najtrudniejszych zleceń, a więc tych z zakresu kryminalistyki. Dysponujemy najnowszymi sprzętami, które są pomocą w zdobywaniu dowodów. Każda sprawa wymaga odpowiedniego przygotowania i obrania strategii. Dobry detektyw wie, jak to zrobić – wiedza w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnością sprawnego działania przekładają się na skuteczność. Wykrywamy podsłuchy, prowadzimy obserwację, zabezpieczamy mienie, ustalamy dane teleadresowe, weryfikujemy podejrzenia dotyczące spraw rodzinnych i firmowych. Właśnie tego rodzaju zlecenia są nam najczęściej powierzane. Zdobywając dowody i wykonując zadania, jesteśmy ostrożni i działamy tak, by nie zostać zdemaskowanym. Umiemy zachować zimną krew nawet wówczas, gdy sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Detektyw od zdrad Łosice

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje ze specjalistami z różnych branż. Detektyw od zdrad cieszy się największym zainteresowaniem. Podejmuje on działania mające na celu sprawdzenie, czy podejrzenia klienta są słuszne. Prócz odkrycia prawdy, zbierana jest szczegółowa dokumentacja, która ją potwierdza. Dzięki temu klient ma ręku solidne dowody. Detektyw zawsze potwierdza, że nie wszystkie przypuszczenia klientów są słuszne, ale jeśli coś nas niepokoi, to warto skorzystać z usług eksperta, który to sprawdzi.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łosice

Rozwód nigdy nie jest łatwy, jednak w sądzie należy zachować zimną krew. Nieraz samodzielne przebrnięcie przez całe postępowanie jest praktycznie niemożliwe. W przypadku kiedy chcemy udowodnić winę przeciwnej stronie, niezbędne jest skorzystanie z pomocy. Skuteczny detektyw zbierze dowody, które nierzadko decydują o przebiegu całej sprawy. Przedstawienie materiałów może skrócić całe postępowania i sprawić, że osiągnie się swój cel. Dowody zebrane przez detektywa nie pozostawiają żadnych wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Usługi detektywistyczne są dziś dostępne dla każdego. Wbrew niektórym stwierdzeniom, nie są one drogie. Na koszt wpływa stopień skomplikowania sprawy i konkretne działania, jaki musi podjąć detektyw. Cennik detektywistyczny ukazuje, na jakie konkretne wydatki powinien się przygotować klient. Osoba zlecająca sprawę jest informowana o wszystkich ewentualnych dodatkowych działaniach i to ona podejmuje decyzję, czy zgadza się na nie, czy też nie. W zależności od sprawy klient płaci za godziny działań detektywa lub za poszczególne dni.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net