Detektyw Lipsko

Lipsko

 

Usługi detektywistyczne  Lipsko – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Lipsko

Biuro detektywistyczne detektywi.net współpracuje ze specjalistami z wielu branż, dzięki czemu świadczy kompleksowe usługi. Klient może nam zlecić zarówno sprawy cywilne, jak i karne, w tym te najtrudniejsze, dotyczące gwałtów, morderstw, ciężkich pobić i zaginięć. Nasza firma ma na koncie mnóstwo sukcesów. Powierzając nam swoją sprawę, masz pewność, że detektywi zbiorą solidne, niepodważalne dowody i wszystko zostanie rozstrzygnięte.

Detektyw jest w stanie wyjaśnić nawet najbardziej zagmatwane sprawy. Zawsze wie, jakie metody dobrać i jakie działania wcielić w życie. Jest to szczególnie istotne przy wyjaśnianiu pobić, gwałtów i zabójstw. Nasza firma świadczy też następujące usługi detektywistyczne: ustalanie danych teleadresowych, poszukiwania osób zaginionych i tych, z którymi od wielu lat nie było kontaktu.

4.8/5 - (48 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Lipsku

Sprawy gospodarcze to również obszar, w którym się specjalizujemy. Detektyw na zlecenie Klienta może wyjaśnić lub udowodnić szpiegostwo gospodarcze, wynoszenie tajnych akt, sprzedawanie informacji konkurencji, nieuczciwą konkurencję, podkupywanie pracowników, wyłudzanie odszkodowań, zwolnienia lekarskie i szereg innych rzeczy. Zebrane dowody będą solidne i odpowiednio przygotowane do zaprezentowania ich w sądzie.

Skuteczny detektyw z detektywi.net może sprawdzić członków rodziny, konkurencję, kontrahentów. Prócz tego sprawdza on pomieszczenia pod kątem podsłuchów i innych urządzeń rejestrujących. Warto wspomnieć, że zakładanie podsłuchów jest nielegalne. Po przeszukaniu pomieszczeń przez naszych pracowników Klienci mogą spać spokojnie.

Detektyw od zdrad Lipsko

Wykrywanie zdrad jest usługą, z której korzysta coraz więcej klientów. Dobry detektyw ma swoje sposoby, by zdobyć dowody potwierdzające podejrzenia lub zaprzeczające nim. Strategia działania przy rozwikłaniu takich kwestii musi być przemyślana. Firma detektywistyczna detektywi.net działa dyskretnie – klient nie musi się obawiać, że cokolwiek się wyda. Większość śledztw tego rodzaju zostaje doprowadzona do końca. Klient uzyska jasne odpowiedzi na swoje pytania.

Skuteczny detektyw rozwodowy Lipsko

Uzyskanie rozwodu z wyłącznej winy współmałżonka jest trudne, ale w zdobyciu dowodów może pomóc prywatny detektyw. Rozwody przeważnie ciągną się latami. Decydując się na pomoc eksperta, oszczędza się nerwy. Nasza agencja detektywistyczna wie, jak pozyskać informacje i stworzyć raport, który będzie zawierał kluczowe materiały nadające się do wykorzystania w sądzie.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Wynajęcie detektywa nie zawsze jest drogie. Wbrew pozorom, obecnie sporo osób może sobie pozwolić na taki wydatek. Jaką kwotę pobiera za swe usługi detektyw? Cennik detektywa jest Klientowi od razu przedstawiany, dzięki czemu nie musi się on obawiać przykrych niespodzianek. Rozliczenie może się odbywać w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną – wszystko zależy od ustaleń z Klientem.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net