Detektyw Legionowo

 

Usługi detektywistyczne Legionowo – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Legionowo

Dzisiaj na skorzystanie z pomocy detektywa decyduje się coraz więcej osób. Usługi detektywistyczne są powszechnie dostępne i nie są już tak drogie jak wiele lat temu. Na uwagę zasługuje również rozbudowana oferta. Prywatny detektyw jest w stanie rozwikłać szereg problemów i odkryć prawdę w różnych sytuacjach, bez względu na to, czego dane zlecenie dotyczy. Biuro detektywistyczne detektywi.net działa na rynku od dawna i może pochwalić się wysoką skutecznością. Współpracują z nami detektywi specjalizujący się w wielu branżach – dzięki temu możemy klientom zaproponować kompleksowe usługi. Prowadzimy zlecone nam sprawy od początku do końca bez względu na to, jakie po drodze pojawiają się komplikacje. Lata doświadczenia i liczne sukcesy sprawiają, że można nam zaufać. Skuteczny detektyw zawsze wie, jak działać.

4.7/5 - (52 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Legionowie

Nasza firma detektywistyczna świadczy usługi dotyczące spraw osobistych, firmowych oraz kryminalnych. Sprawdzamy członków rodziny, współpracowników, klientów i partnerów biznesowych. Podejmujemy się rozwiązania niezwykle skomplikowanych spraw rodzinnych – sprawdzamy ojcostwo, poszukujemy członków rodziny, z którymi kontakt został utracony lata temu, weryfikujemy zdrady, kwestię spadków, dostarczamy dowody przydatne w rozprawach rozwodowych. Pomagamy przedsiębiorcom – przeprowadzamy śledztwa, wykrywamy podsłuchy, znajdujemy autorów donosów, sprawdzamy zwolnienia lekarskie i próby wyłudzania odszkodowań. Działamy również w sektorze szpiegostwa gospodarczego. Najtrudniejsze sprawy, jakie są nam powierzane, dotyczą zabójstw i poszukiwań osób zaginionych.

Detektyw od zdrad Legionowo

Wykrycie zdrady jest dzisiaj proste, niemniej zdobycie dowodów już niekoniecznie. Odkrywając ją, jesteśmy pod wpływem silnych emocji, w związku z czym nie skupiamy się na tym, ażeby skopiować wiadomości, czy też porobić zrzuty ekranu. Detektyw od zdrad zachowuje spokój w każdej sytuacji i skupia się nie tylko na odkrywaniu prawdy, ale również na zdobywaniu odpowiednich dowodów dla klienta. Do każdego zlecenia opracowuje on plan działania. Klient zawsze dowie się, jak naprawdę przedstawiają się fakty i uzyska stosowne materiały.

Skuteczny detektyw rozwodowy Legionowo

Czy warto skorzystać z pomocy detektywa przy sprawach rozwodowych? Pamiętajmy, że nie każda przeprawa w sądzie jest łatwa. Podczas rozprawy liczą się fakty i dowody udowadniające prawdę. Z zebraniem stosownych materiałów poradzi sobie detektyw. Rozwody mogą się ciągnąć latami – dlatego też warto sięgnąć po pomoc profesjonalisty. Dobry detektyw będzie wiedział, jak skutecznie działać i jak sporządzić raport ze swych czynności, który w sądzie jest praktycznie niezastąpiony.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Firma detektywistyczna pomoże nam w każdej sprawie, jednak jak przedstawia się kwestia kosztów, jakie pobiega za swe usługi detektyw? Cennik detektywistyczny jest dostępny na stronie i każdy klient zainteresowany usługami może się z nim zapoznać. Zaznaczamy jednak, że dokładna kwota jest uzależniona od detali. Nasza agencja detektywistyczna rozlicza się z klientem w oparciu o godziny pracy lub też za dni pracy. Już na wstępie informujemy o kosztach, dzięki czemu Klient wie, na jaki wydatek musi się przygotować.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net