Detektyw Łęczna

Usługi detektywistyczne Łęczna – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łęczna

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Łęczna

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami, którzy od lat tworzą agencję detektywistyczną. Przez ten czas rozwiązaliśmy wiele spraw i pracowaliśmy przy różnych śledztwach. Do każdej sprawy podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie. Gwarantujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu docieramy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania, koniecznie skontaktuj się z nami.

Firma detektywistyczna Łęczna

Nasza agencja detektywistyczna prowadzi działania w wielu sprawach. Bardzo często świadczymy usługi związane ze sprawami gospodarczymi. Ponadto podejmujemy się spraw, z którymi zmagają się właściciele dużych i małych firm. Jeżeli uważasz, że Twoi pracownicy lub konkurenci nie są wobec Ciebie uczciwi, koniecznie skontaktuj się z nami. Rozwiązaliśmy już wiele problemów związanych ze szpiegostwem gospodarczym, nieuczciwą konkurencją, wykradaniem tajemnic firmowych czy podkupywaniem pracowników. Zaufało nam wielu przedsiębiorców.

Najlepszy prywatny detektyw w Łęcznej

Proponujemy najlepsze usługi w Polsce, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Bardzo często rozwiązujemy trudne, a nawet ekstremalnie trudne zadania. Niejednokrotnie wykrywaliśmy założone podsłuchy w domach czy biurach. Jeśli obawiasz się, że ktoś w nielegalny sposób pozyskuje informacje o domownikach lub pracownikach, zadzwoń do nas, a na pewno uzyskasz wsparcie.

Detektyw od zdrad Łęczna

Do najczęściej wybieranych usług należy detektyw od zdrad. Bardzo często zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają partnerów o niewierność. Dlatego pracują dla nas wyłącznie wyrozumiali i odpowiedzialni specjaliści, którzy zapewniają 100% dyskrecji. Detektyw rozwieje wszelkie wątpliwości, potwierdzając lub wykluczając zdradę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Łęczna

Nasi eksperci dobrze wiedzą, w jaki sposób radzić sobie ze zdobywaniem dowodów adekwatnych do sprawy. W przypadku zdrad najczęściej rozwód jest nieunikniony. Trudno podjąć decyzję w tej sprawie, lecz kluczowe jest dobro dzieci oraz własny spokój. Pamiętaj, że detektyw może uczestniczyć w sprawie rozwodowej. Zdecydowanie warto z tej usługi skorzystać, gdyż ekspert pomoże Ci uchronić się przed stratą majątku. Przedstawione dowody mogą być istotne dla uzyskania korzystnego postanowienia w sądzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób błędnie zakłada, że usługi detektywistyczne są drogie. Jest zupełnie inaczej. Zwróć uwagę, że działania detektywa są różne i wymagają stosowania innych rozwiązań oraz różnego nakładu czasu. Zanim więc podejmiesz ostateczną decyzję, eksperci przedstawią dokładny koszt lub widełki cenowe, jakich możesz się spodziewać. Zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalne wsparcie, gdyż efekty, jakie uzyskasz, będą wręcz nieocenione.

Nasza agencja pracuje przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, w jakiej części kraju mieszkasz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Pomagamy, nawet gdy sprawa wymaga natychmiastowego działania. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net