Detektyw Krasnystaw

Usługi detektywistyczne Krasnystaw – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Krasnystaw

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Krasnystaw

Szukasz profesjonalnej agencji detektywistycznej? Jesteś w dobrym miejscu! Nasi specjaliści już od lat wspierają klientów. W tym czasie zrealizowali wiele zadań, co zaowocowało w tak cenne doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie prowadzić wiele śledztw jednocześnie i gwarantujemy bogaty oraz zróżnicowany wybór usług. Nic więc dziwnego, że docieramy zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

Firma detektywistyczna Krasnystaw

Nasza agencja detektywistyczna działa przy różnych sprawach. Rozwiązywaliśmy również śledztwa związane z problemami gospodarczymi. Zapewniamy pomoc zarówno właścicielom dużych, jak i mniejszych firm. Jeżeli podejrzewasz, że w Twoim biurze dochodzi do nieuczciwych praktyk, na pewno zbadamy tę sprawę. Zawsze działamy profesjonalnie i potrafimy zweryfikować działania nieuczciwej konkurencji. Ponadto wykrywamy zdradę tajemnic firmowych czy podkupywanie pracowników. To tylko niektóre spośród wielu działań, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Najlepszy prywatny detektyw w Krasnymstawie

Nie bez powodu nasza agencja jest uznawana za najlepszą w kraju. Podejmujemy się trudnych, a nawet ekstremalnie trudnych spraw. Nasi eksperci często zajmują się wykrywaniem podsłuchów, które przestępcy instalują w domach i firmach. Jeśli podejrzewasz taki proceder, koniecznie zgłoś się do nas. Specjaliści szybko rozwiążą problem i udzielą Ci niezbędnych wskazówek.

Detektyw od zdrad Krasnystaw

Nasz detektyw od zdrad to prawdziwy profesjonalista, który rozwiązał już wiele spraw. Wykazuje się dojrzałym podejściem i odpowiedzialnością, a jednocześnie zapewnia 100% dyskrecji. Detektyw zbierze dowody, które udowodnią bądź wykluczą niewierność partnera. Zawsze uzyskasz dostęp do rzetelnych i sprawdzonych informacji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Krasnystaw

Nasi eksperci szybko i sprawnie radzą sobie ze zdobywaniem dowodów. W przypadku zdrady bardzo często dochodzi do rozwodu, lecz nie jest łatwo podjąć taką decyzję. Jednak kluczowym aspektem powinno być dobro dzieci i własne szczęście. Pamiętaj, że nasz detektyw może wziąć udział w rozprawie sądowej i pomóc poszkodowanej osobie. Zdarza się, że były mąż lub była żona zamierza odebrać cały majątek. Aby się przed tym uchronić, postaw na wsparcie profesjonalistów.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Dziś usługi detektywistyczne uznawane są za drogie, co jest dużym błędem. Musisz pamiętać, że każda z nich jest inna i wymaga stosowania innych rozwiązań. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, specjalista poinformuje Cię o ewentualnych kosztach lub tzw. widełkach cenowych. Koszty na pewno nie będą wysokie w porównaniu z efektami, jakie możesz uzyskać.

Nasza agencja działa przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy jesteś z okolic, czy mieszkasz na drugim końcu Polski, możesz skorzystać z naszego wsparcia. Rozwiązaliśmy już wiele spraw i chętnie pomożemy również Tobie. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net