Detektyw Kozienice

 

Usługi detektywistyczne  Kozienice – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Kozienice

Agencja detektywistyczna detektywi.net świadczy szeroki zakres usług. Ogromne doświadczenie, wysoka skuteczność i sprawy zakończone sukcesem potwierdzają, że warto skorzystać z naszych usług. Podejmujemy się spraw cywilnych, ale również i karnych. Jesteśmy w stanie wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane kwestie, dobierając przy tym odpowiednie metody i dbając o dobro Klienta. Można nam zaufać.

Nasze biuro detektywistyczne współpracuje na stałe ze specjalistami z wielu branży – właśnie dlatego możemy zaoferować usługi kompleksowe. Podejmujemy się także najtrudniejszych spraw, czyli tych dotyczących zabójstw, pobić i gwałtów. Zawsze zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo. Działamy dyskretnie i jesteśmy w stanie zdobyć solidne dowody. Ustalamy także dane teleadresowe, odszukujemy zaginione osoby i te, z którymi kontakt został utracony.

4.7/5 - (50 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Kozienicach

Podejmujemy się również spraw gospodarczych. Jesteśmy w stanie pomóc przedsiębiorcom w wielu kwestiach. Właściciele firm zlecają nam sprawdzenie konkurencji, potencjalnych klientów, ale również pracowników. Nasza firma detektywistyczna prowadzi działania mające na celu wykrycie działań nieuczciwej konkurencji, wyłudzania odszkodowań, wykradania danych firmowych, donosów, sprawdzania zwolnień lekarskich. Część powierzonych nam spraw dotyczy szpiegostwa gospodarczego.

Skuteczny detektyw jest w stanie wykryć podsłuchy w domach i w firmach. Doświadczenie i nowoczesne sprzęty sprawiają, że nic nie umknie uwadze. Detektywi zbierają dowody w legalny sposób. Raport z czynności detektywistycznych może zostać przedstawiony w sądzie. Firma detektywi.net wie, jak działać i zatroszczyć się o interesy klientów.

Detektyw od zdrad Kozienice

Sporo klientów zwracających się do nas o pomoc jest zainteresowana usługą wykrywania zdrad. Wykonując jakiekolwiek działania w tym zakresie, zachowujemy dyskrecję. Nikt się nie dowie, że klient korzysta z takich usług. Dobry detektyw jest w stanie dobrać odpowiednie metody działania, adekwatne do sprawy. Zebrane materiały nie pozostawiają żadnych wątpliwości – dzięki temu klient pozna prawdę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kozienice

Uzyskanie rozwodu z orzekaniem o winie nie jest wcale łatwe. Niezbędne są tutaj solidne i niepodważalne dowody. Samodzielne ich zdobycie jest praktycznie nierealne. Prywatny detektyw jest w stanie w tym pomóc. Dzięki temu podczas rozprawy nie będzie wątpliwości, która ze stron ponosi odpowiedzialność za rozpad małżeństwa. Specjalista wie, jak wszystko udokumentować w odpowiedni sposób i jakie materiały są najcenniejsze.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Cennik usług detektywistycznych powinien zostać już na wstępie przedstawiony. Klienci firmy detektywi.net są o wszystkim informowani, dzięki czemu wiedzą, z jakimi kosztami muszą się liczyć. Rozliczenia dokonuje się w oparciu o stawkę godzinową lub dzienną. Kosztorys jest przystępny, co sprawia, że usługi detektywistyczne są dostępne dla każdego. Zebranie dowodów i przedstawienie ich w formie raportu zwiększa szanse klienta na pozytywne zakończenie sprawy. Jesteśmy w stanie pomóc Klientom w każdej sprawie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net