Detektyw Kolno

Prywatny detektyw Kolno

Usługi detektywistyczne Kolno – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Kolnie

Nasza agencja detektywistyczna to doświadczony oraz profesjonalny zespół, który pomoże Ci w każdej sprawie. Na rynku działamy od kilku dobrych lat, podczas których nabieraliśmy doświadczenia oraz uczyliśmy się współpracować z klientami z różnych grup społecznych. Nasz zakres usług jest bardzo szeroki, ponieważ chcemy pomóc jak największej liczbie osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych. Jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych w sprawach bardziej prywatnych. Gwarantujemy, że wszystkie działania, których się podejmujemy na rzecz naszych klientów, są legalne i przeprowadzane w zgodzie z prawem. Wszyscy pracujący  w naszej agencji detektywi, posiadają licencję prywatnego detektywa, która wydawana jest w stolicy. Dzięki temu, nasi detektywi mogą uczestniczyć w ewentualnych sprawach sądowych jako świadkowie przedstawiając zebrane dowody.

Firma detektywistyczna Kolno

Agencja detektywistyczna złożona z profesjonalistów to nie tylko możliwość rozwiązywania spraw prywatnych, ale również duże zaplecze w przypadku trudnych spraw gospodarczych. Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie skomplikowanych śledztw, w przypadku takich problemów, jak przekupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze czy zdradzanie bądź wykradanie cennych firmowych informacji. Nasza szeroka oferta obejmuje również ustalanie autorów donosów, sprawdzanie prawdziwości zwolnień lekarskich oraz rekomendacji zawartych w CV potencjalnych pracowników. Jesteśmy otwarci na działanie, chętnie sprawdzimy, czy Twoi pracownicy nie łamią żadnych zapisów umowy. Nie zwlekaj, jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz poważny problem, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc.

Najlepszy prywatny detektyw Kolno

Agencja, którą prowadzimy nieprzerwanie i z sukcesami od kilku lat, zajmuje się również wykrywaniem podsłuchów. Mnóstwo osób decyduje się na ich zamontowanie, mimo iż w naszym kraju jest to nielegalne. Pomagają zebrać niedozwolone informacje na temat rodziny czy pracowników. Jeśli masz wrażenie, że jesteś podsłuchiwany, koniecznie zgłoś się do naszej agencji. Przeprowadzamy działania zarówno w firmach, jak i prywatnych domach.

Detektyw od zdrad Kolno

Zdrada to bardzo nieprzyjemna sytuacja dla ofiary. Niestety, nie każdy jest przykładem wierności, dlatego bardzo często do biura detektywistycznego przychodzą osoby zdradzane, by zdobyć silny dowód na to. Są to jednak śledztwa wymagające od nas wielu pokładów cierpliwości, dyskrecji, dorosłości i profesjonalizmu. Zdobycie dowodów na zdradę nie jest łatwe, ale mogą być one wykorzystane w późniejszej sprawie rozwodowej w sądzie. Klienci w naszych rękach są bezpieczni, dajemy gwarancję, że żadne informacje nie wychodzą poza ściany naszej agencji. Detektyw z licencją może później zeznawać w sądzie jako świadek i przedstawić cenne dowody. Warto jednak wiedzieć już na samym początku, że sędzia, aby ogłosić rozwód, musi widzieć trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Kolno

Dla wielu par rozwód jest jedynym wyjściem i sposobem na dalsze szczęście. Decyzja o tym nie jest nigdy łatwa ani bezbolesna. Ważne jest, aby ofiara została ze środkami do życia. Nasza agencja detektywistyczna współpracując z klientami, stara się zebrać odpowiednie dowody, które później zostaną wykorzystane w sprawie przed sądem.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne postrzegane są jako drogie, jednak wiele osób decyduje się na nie, ponieważ często jest to jedyna droga do celu. Każdy klient, który się do nas zgłasza, na samym początku informowany jest o widełkach finansowych, z jakimi musi się mierzyć. Wiele spraw, choć z wierzchu podobnych, wymaga innej ilości poświęconego czasu i innego nakładu pracy. Warto o tym wiedzieć, by mieć zdrowy obraz detektywistycznych usług, zanim odwiedzisz agencję. Co ciekawe, nasza agencja to praca 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy klientów z każdego zakątka Polski, dlatego nie zwlekaj – napisz do nas lub zadzwoń, jeśli masz idealną sprawę dla detektywa!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net