Detektyw Jastrzębie-Zdrój

Usługi detektywistyczne Jastrzębie-Zdrój – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój

Nasza firma detektywistyczna to ekipa składająca się z profesjonalistów działających z zaangażowaniem oraz dyskrecją. Istniejemy na rynku od wielu lat. W tym czasie mieliśmy okazję nabyć doświadczenia, wiedzy, a także stworzyć własną pulę zadowolonych klientów. Prowadziliśmy łatwiejsze, jak i bardziej skomplikowane sprawy. Pracowaliśmy dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Obecnie zajmujemy się praktycznie wszystkimi obszarami, w jakich może działać prywatny detektyw. Jesteśmy w stanie zebrać odpowiednie dowody, które staną się dla Ciebie silnym argumentem w sądzie i potwierdzą Twoją rację. Nasze wieloletnie doświadczenie objawia się również tym, że działamy zawsze w zgodzie z polskim prawem. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Maksymalnie dbamy o komfort klientów, jak i o dyskrecję.

Firma detektywistyczna Jastrzębie-Zdrój

Nasze biuro detektywistyczne od samego początku działalności zajmuje się sprawami cywilnymi. Nie należą one do najłatwiejszych, bardzo często dotykają niezwykle intymnych tematów. Jako doświadczona ekipa detektywów jesteśmy w stanie prowadzić obserwacje osób, zebrać dowody potrzebne w sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie czy też zebrać dowody na zdradę. Podejmujemy się również badania ojcostwa.

Zajmujemy się także w sposób rzetelny oraz profesjonalny świadczeniem usług obejmujących sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Są one zwykle dość zawiłe i mocno skomplikowane. Jesteśmy też w stanie pomóc w działaniach windykacyjnych, jeśli jakaś osoba uchyla się od oddania należności. Jeśli dotknęła Cię kradzież i chcesz odzyskać swoje mienie lub poznać tożsamość złodzieja, możesz się do nas zgłosić.

Najlepszy prywatny detektyw w Jastrzębiu-Zdroju

Nasza firma detektywistyczna bardzo często jest wybierana do spraw gospodarczych. Radzimy sobie świetnie z prowadzeniem śledztw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników czy zdradzania oraz wykradania informacji firmowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia, aby zweryfikować autentyczność zwolnień lekarskich. Jeśli jesteś szefem firmy i zmagasz się z którymś z wyżej wymienionych problemów, koniecznie zgłoś się do nas — na pewno Ci pomożemy!

Detektyw od zdrad Jastrzębie-Zdrój

Jedną z usług najchętniej wybieranych w naszej agencji jest detektyw od zdrad. Kierujemy tego typu śledztwami tak, by zebrać cenne dowody przydatne podczas potencjalnej sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie. Nasza firma detektywistyczna dba maksymalnie o dyskrecję, a przy okazji zapewnia świetny komfort klientom oraz dojrzałość i empatię w czasie rozmowy. Zdajemy sobie sprawę, że tematy dotyczące zdrady w związku i rozwodu są bardzo delikatne, dlatego podchodzimy do nich maksymalnie odpowiedzialnie. Warto też na samym początku zaznaczyć, że rozwód będzie możliwy wyłącznie wtedy, gdy zostanie potwierdzony całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Jastrzębie-Zdrój

Istnieją związki małżeńskie, w których w przypadku zdrady jedynym rozsądnym i możliwym rozwiązaniem jest rozwód. Jest to też szansa na to, by dwoje ludzi w przyszłości mogło być szczęśliwymi. Jednak nie oznacza to całkowitego pobłażania. Jeśli jedna połowa zawiniła i to przez nią rozpadł się związek, warto to udowodnić. Do tego służy sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie. Aby ją wygrać, należy mieć solidne dowody, które nasza agencja jest w stanie znaleźć.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wszystkie nasze działania to połączenie wiedzy, profesjonalizmu i dyskrecji. Podejmujemy się praktycznie wszystkich spraw, korzystamy z nowoczesnych urządzeń, wykonujemy zdjęcia z ukrycia, nagrywamy pliki wideo. Po zakończeniu naszych działań następuje spisanie solidnego sprawozdania. Wykazujemy wtedy efekty pracy oraz dołączamy zebrane dowody.

Podstawą rozliczania za usługi są stawki godzinowe lub dzienne. Wiele zależy od tego, jak skomplikowana sprawa była i jak dużo pracy od nas wymagała. Cennik usług detektywistycznych naszej agencji jest dostępny dla wszystkich. Warto się z nim zapoznać, aby dowiedzieć się, ile kosztuje praca prywatnego detektywa.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net