Detektyw Janów Lubelski

Janów Podlaski

Usługi detektywistyczne Janów Lubelski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Janów Lubelski

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Janów Lubelski

W naszej agencji detektywistycznej pracują wyłącznie profesjonaliści. Ponadto działamy na rynku już od kilku lat. W tym czasie pomogliśmy wielu klientom i nabraliśmy doświadczenia, które pozwala nam prowadzić kilka śledztw jednocześnie. Proponujemy szeroki zakres usług, więc docieramy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. To sprawia, że tak wiele osób nam zaufało.

Firma detektywistyczna Janów Lubelski

Nasza agencja detektywistyczna ma duże doświadczenie w przeróżnych sprawach. Działamy również przy śledztwach gospodarczych. Chętnie zajmujemy się sprawami, z którymi na co dzień zmagają się właściciele małych i dużych firm. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy Twoi pracownicy są lojalni wobec Ciebie, skontaktuj się z nami. Ponadto sprawdzimy, czy nie doszło do szpiegostwa gospodarczego oraz wykradania tajemnic firmowych. To tylko niektóre spośród wielu działań, jakie możemy Ci zaproponować.

Najlepszy prywatny detektyw w Janowie Podlaskim

Nasza agencja cieszy się niesłabnącą renomą i jest uznawana za najlepszą w Polsce. Nic dziwnego, ponieważ bardzo chętnie podejmujemy się nawet tych najtrudniejszych spraw. Ponadto jesteśmy w stanie wykrywać podsłuchy, które instalują przestępcy w mieszkaniach czy biurach. Nasz ekspert dokładnie sprawdzi pomieszczenia oraz udzieli niezbędnych wskazówek związanych z bezpieczeństwem.

Detektyw od zdrad Janów Lubelski

Nasz detektyw od zdrad to doświadczony specjalista, który do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Jednocześnie zachowuje tak potrzebną w tych przypadkach dyskrecję. Specjaliści prowadzą szczegółową obserwację, która potwierdzi lub wykluczy podejrzenia klienta. Jeśli chcesz sprawdzić, czy partner jest wierny, skorzystaj ze wsparcia prawdziwych ekspertów i ciesz się tak potrzebnym spokojem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Janów Lubelski

Detektywi z naszego biura bardzo dobrze radzą sobie z gromadzeniem dowodów adekwatnych do sprawy. Jeśli mowa o zdradach, często rozwód stanowi jedyne rozwiązanie. Taka decyzja jest ważna zarówno dla własnego spokoju, jak i dla dobra dziecka. Zwróć uwagę, że detektyw, który zajmował się śledztwem może uczestniczyć w rozprawie sądowej i dostarczyć informacje, które wpłyną na postanowienie sądu. W ten sposób możesz uchronić się przed utratą majątku, o co tak często zabiegają byli małżonkowie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wiele osób uważa, że profesjonalne usługi detektywistyczne są drogie. Otóż nie jest to prawda. Pamiętaj, że każda usługa jest inna i wymaga stosowania różnych rozwiązań. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, specjaliści poinformują Cię o ewentualnych kosztach lub przedstawią widełki cenowe, jakich możesz się spodziewać. Za każdym razem koszt będzie atrakcyjny w porównaniu z efektami działań naszego biura.

Agencja funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i jak trudna jest Twoja sprawa, na pewno Ci pomożemy. Podejmujemy się również zleceń, które wymagają natychmiastowego działania.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net