Detektyw Hrubieszów

Hrubieszów

Usługi detektywistyczne Hrubieszów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Hrubieszów

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Hrubieszów

Jesteśmy agencją detektywistyczną, która łączy prawdziwych profesjonalistów. Działamy na rynku już od kilku lat i przez ten czas zrealizowaliśmy zlecenia o różnorodnym charakterze. W tym czasie zdobyliśmy tak ważne w tym zawodzie doświadczenie. Dzięki temu możemy prowadzić wiele śledztw jednocześnie. Gwarantujemy możliwość wyboru spośród przeróżnych usług. Ponadto docieramy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Firma detektywistyczna Hrubieszów

Rozwiązywaliśmy już wiele spraw. Śledztwa związane z prawem gospodarczym również nie są nam obce. Bardzo chętnie pomagamy właścicielom dużych i małych firm. Jeżeli więc podejrzewasz, że Twoi pracownicy mają wobec Ciebie nieuczciwe zamiary, zdecydowanie warto zgłosić się do nas. Zawsze działamy profesjonalnie i mamy doświadczenie w wykrywaniu szpiegostwa gospodarczego. Ponadto zbadamy, czy doszło do ujawnienia lub wykradania tajemnic służbowych, czy podkupowania pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Hrubieszowie

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja cieszy się tak dużym zainteresowaniem w całym kraju? Przede wszystkim podejmujemy się nawet wyjątkowo trudnych wyzwań. Możemy np. wykryć podsłuchy zainstalowane w biurze lub w domu. Pamiętaj, że gromadzenie informacji w ten sposób jest nielegalne, tymczasem wielu przestępców działa w ten sposób.

Detektyw od zdrad Hrubieszów

Doświadczony detektyw od zdrad to prawdziwy profesjonalista. Prowadzi szczegółowe śledztwa, które tak często zlecają osoby poszkodowane. Te działania wymagają dojrzałego podejścia, wielkiej odpowiedzialności oraz dyskrecji. Nasz ekspert dokładnie sprawdzi każdy trop i zgromadzi informacje, które potwierdzą lub wykluczą niewierność. Jeśli chcesz upewnić się, czy partner jest wobec Ciebie uczciwy, na pewno warto z tej usługi skorzystać.

Skuteczny detektyw rozwodowy Hrubieszów

Nasi detektywi bardzo dobrze radzą sobie w gromadzeniu dowodów adekwatnych do danej sprawy. Warto pamiętać, że w przypadku zdrady rozwód jest zazwyczaj nieunikniony. Chociaż podjęcie ostatecznej decyzji nie jest łatwe, warto mieć na uwadze dobro dzieci oraz własny spokój. Pamiętaj, że detektyw, który prowadził obserwację, może uczestniczyć w rozprawie. Dzięki temu przedstawi informacje, które pozwolą Ci uniknąć utraty majątku. Teraz szanse na korzystne postanowienie wzrosną.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Wbrew powszechnym opiniom usługi detektywistyczne wcale nie są drogie. Przede wszystkim każda z nich jest inna i wymaga innego nakładu czasu oraz stosowania różnych narzędzi. Zanim podejmiesz ostateczną decyzją, otrzymasz informację na temat ewentualnych kosztów lub widełek cenowych. Jest to niewielki wydatek, biorąc pod uwagę efekty, jakie uzyskasz. Zawsze możesz liczyć na wsparcie prawdziwych profesjonalistów.

Nasza agencja pracuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Dobrze wiemy, że niektóre sprawy wymagają błyskawicznej reakcji. Dlatego pomagamy na terenie całego kraju. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net