Detektyw Hajnówka

Prywatny detektyw Hajnówka

Usługi detektywistyczne Hajnówka – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Hajnówce

Jesteśmy skuteczną agencją detektywistyczną, która może pochwalić się rewelacyjnym doświadczeniem oraz odpowiednim podejściem do każdej sprawy. Działamy już od dłuższego czasu na rynku, dlatego możemy pochwalić się tym, że mieliśmy styczność ze sprawami naprawdę różnego typu. Nasz zakres usług jest szeroki, dlatego bardzo łatwo trafiamy do klientów z różnych grup. Wspieramy naszych klientów, pomagamy im zebrać potrzebne w sprawie dowody, ale nie tylko. Nasze działania są w pełni legalne, ponieważ zatrudniamy jedynie licencjonowanych detektywów. Oznacza to, że wszystkie śledztwa odbywają się zgodnie z prawem, a ponadto nasi detektywi mogą zeznawać przed sądem jako pełnoprawni świadkowie.

Firma detektywistyczna Hajnówka

Nasze biuro detektywistyczne jest doświadczone także w sprawach gospodarczych, nawet tych bardziej skomplikowanych. Nasze działania z pewnością pomogą tym osobom, które mają problem z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, zdradzaniem i wynoszeniem ważnych informacji z firmy czy też przekupywaniem pracowników. Dla wielu pracodawców bardzo istotne jest to, aby mieć zaufanie do swoich pracowników. Dlatego też wielu właścicieli dużych firm od czasu do czasu sprawdza swoich podwładnych, chociażby w  kwestii brania zwolnień lekarskich. Podczas przeprowadzania rekrutacji jesteśmy w stanie sprawdzić, czy podane w CV informacje są wiarygodne, a rekomendacje prawdziwe.

Najlepszy prywatny detektyw Hajnówka

Agencja, którą reprezentujemy, jest najlepszym, co możesz znaleźć, jeśli i Ciebie dotkną problemy życiowe. Zajmujemy się dodatkowo odszukiwaniem podsłuchów. W naszym kraju ich zakładanie jest nielegalne, dlatego jeśli czujesz, iż znajdujesz się pod podsłuchem, koniecznie zwróć się z tym do nas. Zadziałamy natychmiast, niezależnie od tego, czy będziemy musieli przeszukasz własność prywatną, czy też siedzibę firmy.

Detektyw od zdrad Hajnówka

Jedną z najczęściej wybieranych w naszej agencji ofert jest detektyw od zdrad. Choć brzmi to smutno, nie każdy jest w stanie żyć w wierności z drugim człowiekiem. Dlatego tak często zgłaszają się do nas zrozpaczeni klienci, którzy podejrzewają swoją drugą połówkę o zdradę. Podczas śledztw zazwyczaj dbamy o to, aby zdobyć jak najwięcej dowodów. Mogą one zostać wykorzystane później w sądzie podczas rozprawy, zwłaszcza, jeśli ewentualny rozwód będzie z orzeczeniem o winie. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że zdrada to bardzo delikatna sprawa, dlatego staramy się być maksymalnie dyskretni i pomocni. Treść rozmów prowadzonych z klientami pozostaje w biurze. Dyskrecja to nasze drugie imię. Ponadto, cechuje nas dojrzałość oraz odpowiednie podejście do sprawy.

Skuteczny detektyw rozwodowy w Hajnówce

Są w życiu sytuacje, w których rozwód okazuje się jedynym wyjściem. Decyzja o rozstaniu nie jest łatwa, a jeśli jedna strona oskarża drugą o winę, należy się bronić. Tutaj właśnie przyda się pomoc detektywa, który po zdobyciu dowodów, może śmiało przedstawić je w sądzie oraz zeznawać jako świadek.

Dzięki pomocy detektywa, znacznie prostsze będzie określenie, z czyjej winy nastąpił rozpad małżeństwa. Warto mieć na uwadze, że sędzia nie orzeknie rozwodu, jeśli nie zostanie udowodniony trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistycznie nie uchodzą za tanie, jednak zdarzają się takie sytuacje w życiu, kiedy okazują się zupełnie nieocenione. Taka inwestycja pozwala na pozyskanie mocnego materiału dowodowego. Można go będzie przedstawić w sądzie w odpowiednim momencie. Co ważne, każdy klient po przedstawieniu sprawy, dostaje mniej więcej wycenę usług detektywa. Trzeba mieć na uwadze to, że działania detektywistyczne zabierają mnóstwo czasu.

Nasza agencka detektywistyczna dostępna jest 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Działamy z klientami, którzy pochodzą z każdego zakątka Polski, dlatego jeśli masz problem, a mieszkasz daleko, nie przejmuj się tym – dzwoń lub pisz wiadomość, na pewno pomożemy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net