Detektyw Grójec

 

Usługi detektywistyczne Grójec – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Grójec

Popularność usług detektywistycznych nieustannie wzrasta. Dzisiaj są one powszechne, dlatego też większość osób woli działać konkretnie i brać sprawy w swoje ręce. Prywatny detektyw pomoże w wielu sytuacjach i co najważniejsze – zawsze odkryje prawdę i ją udowodni. Zebrane przez niego materiały dowodowe są najczęściej kartą przetargową i w sądzie stanowią koronny argument. Agencja detektywistyczna detektywi.net to zespół ekspertów z różnych branż. Posiadamy ogromne doświadczenie, umiemy doprowadzić do końca nawet najbardziej skomplikowane kwestie i świadczymy szeroki zakres usług. Dobry detektyw wie, jak ułożyć plan, jak obrać najlepszą strategię i jak zachować się w każdej sytuacji. Ten ostatni czynnik często bywa najważniejszy – osoby zbierające dowody nie mogą zostać zdemaskowane.

4.6/5 - (54 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Grójcu

Nasza firma detektywistyczna świadczy szeroki zakres usług. Można nam powierzyć zarówno sprawy rodzinne, jak i firmowe. Udowadniamy zdrady, zbieramy dowody niezbędne w sprawach rozwodowych, weryfikujemy tajemnice rodzinne, podejmujemy obserwację, wykrywamy podsłuchy. Biuro detektywistyczne detektywi.net są w stanie pomóc także przedsiębiorcom. Sprawdzamy konkurencję, kontrahentów i pracowników. Weryfikujemy zakazy konkurencji, donosy, odszkodowania, a nawet zwolnienia lekarskie. Podejmujemy się także kwestii związanych ze szpiegostwem gospodarczym. Nasze usługi detektywistyczne obejmują również najtrudniejszy obszar spraw, czyli tych dotyczących zabójstw, porwań i zaginięć. Dobry detektyw wie, jak zapewnić klientom bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Podkreślamy, że jesteśmy zobowiązani do zachowania poufności.

Detektyw od zdrad Grójec

Warto podkreślić, że nie wszystkie podejrzenia o tym, że bliska osoba nas zdradza, muszą być prawdziwe. Niemniej zawsze warto przekonać się, jaka jest prawda. Samodzielne odkrywanie takich kwestii na ogół kończy się porażką – w końcu w grę wchodzą ogromne emocje. Detektyw od zdrad jest ekspertem, który potrafi zachować zimną krew, wie jak działać, by nie zostać zdemaskowanym i wreszcie jest w stanie wszystko odpowiednio udokumentować. Dzięki temu, że klient poznaje prawdę, może uchronić się, przed podjęciem błędnych decyzji.

Skuteczny detektyw rozwodowy Grójec

Prywatny detektyw często jest zatrudniany przy sprawach rozwodowych. Gdy w grę wchodzi rozwód z orzekaniem o winie, to liczą się dowody. Materiały zebrane przez profesjonalistę nie pozostawiają żadnych wątpliwości i dlatego też są tak ważne w sądzie. Biuro detektywistyczne detektywi.net wie, jak działać i jaką strategię obrać. Korzystając z pomocy eksperta, klient ma pewność, że jego sprawa rozwodowa nie będzie się ciągnęła latami. Zdobyte materiały wraz z raportem detektywistycznym nie pozostawią wątpliwości.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

Ile pieniędzy za swoje usługi bierze detektyw? Cennik detektywa jest obecnie przystępny, dlatego też tak dużo osób decyduje się skorzystać z pomocy. Konkretny kosztorys jest uzależniony od stopnia skomplikowania sprawy, od tego, czego ona dotyczy oraz od szeregu innych czynników. Należy podkreślić, że klient już na wstępie jest o wszystkim informowany, w związku z czym od razu wie, z jakim wydatkiem musi się liczyć. Część osób zastanawia się, czy warto płacić za usługi detektywistyczne. Wszystko jest uzależnione od detali dotyczących sprawy, ale poznanie prawdy jest zawsze najważniejsze – a właśnie w tym pomagają eksperci.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net