Detektyw Gostynin

Gostynin

 

Usługi detektywistyczne Gostynin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Gostynin

Dzisiaj korzystanie z usług prywatnego detektywa nie jest niczym dziwnym. Coraz więcej osób decyduje się sięgnąć po tego typu środki. Poznanie prawdy, sprawdzenie faktów, zebranie dowodów, rozwikłanie najtrudniejszych spraw – to tylko część usług, w których może pomóc nasza agencja detektywistyczna tworzona przez zespół specjalistów z różnych branż. Pracują dla nas prywatni detektywi posiadający licencje i doskonale orientujący się w prawie, wiedzący jakiej granicy nie można przekroczyć. Wbrew pozorom, niektóre czynności wykonywane przez osoby prywatne, są poważnym naruszeniem. Właśnie dlatego warto zatrudnić specjalistów. Biuro detektywistyczne detektywi.net działa w branży od dawna i ma na koncie sporo sukcesów. Posiadamy dużą skuteczność i potrafimy rozwikłać nawet najbardziej zawiłe kwestie.

4.8/5 - (49 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Gostyninie

Skuteczny detektyw wyspecjalizowany w danej dziedzinie doskonale wie, jak zdobyć dowody, które są w sądzie najważniejszym argumentem. Nasze usługi detektywistyczne obejmują zarówno sprawy rodzinne, jak i firmowe, a także kryminalne. Powierzane są nam tak trudne kwestie, jak zabójstwa, poszukiwania osób zaginionych, weryfikacja danych osobistych, wykrywanie podsłuchów, szpiegostwo gospodarcze, obserwacja i nie tylko. Dobry detektyw oprócz działania w danej sprawie, umie również zapewnić klientom bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne. Klient zgłaszający się do profesjonalisty ma zapewnioną dyskrecję – w żadnej sytuacji nie wyjdzie na jaw fakt, że skorzystał on z usług detektywistycznych.

Detektyw od zdrad Gostynin

Udowodnienie zdrady nie zawsze jest proste – niektóre osoby, nawet gdy zbierze się dowody samodzielnie, nie przyznają się do winy. Należy podkreślić, że w takich sprawach w grę wchodzą również ogromne emocje, które nie są naszym sprzymierzeńcem. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie profesjonalisty. Detektyw od zdrad zbierze materiał dowodowy, przed którym nikt nie będzie w stanie się obronić. Pamiętajmy, że nie wszystkie podejrzenia muszą być prawdziwe.

Skuteczny detektyw rozwodowy Gostynin

Sprawy dotyczące relacji i związków, nawet tych najbardziej skomplikowanych, to również obszary, w których działa detektyw. Rozwody nigdy nie należą do łatwych, a zwłaszcza, gdy w grę wchodzi udowadnianie winy jednej ze stron. Nasza firma detektywistyczna wie, jak podejść to takich kwestii. W sądzie liczą się przede wszystkim dowody – a te zdobyte przez nasz zespół będą konkretne. Zebrane materiały i sporządzony raport z czynności detektywistycznych na ogół stają się koronnym argumentem.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

O kosztach usług detektywistycznych można dziś znaleźć jasne informacje. Każda agencja detektywistyczna podaje je na swoich stronach. Podkreślmy, że istnieje szereg spraw, w których pomóc może detektyw. Cennik detektywa zawiera wszystko to, co wiąże się z prowadzeniem sprawy i zdobywaniem dowodów. W zależności od szczegółów dotyczących zlecenia, rozliczenie może być dokonywane za godzinę pracy detektywa lub za cały dzień.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net