Detektyw Dęblin

Usługi detektywistyczne Dęblin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Dęblin

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Dęblin

Jesteśmy doświadczoną agencją detektywistyczną, która już od lat wspiera klientów przy najróżniejszych sprawach. Tworzymy grono profesjonalistów, którzy dzięki wiedzy i doświadczeniu mogą realizować nawet kilka śledztw jednocześnie. Ponadto oferujemy bogaty zestaw usług i docieramy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zaufało nam już wiele osób i zdecydowanie warto do nich dołączyć.

Firma detektywistyczna Dęblin

Nasza firma detektywistyczna rozwija się na wielu polach. Jednym z ważnych aspektów jest działanie w zakresie prawa gospodarczego. Bardzo często rozwiązujemy sprawy, z którymi zmagają się właściciele dużych i małych firm. Jeżeli podejrzewasz, że któryś z pracowników jest nieuczciwy lub zmagasz się z nieetycznymi ruchami konkurencji, skontaktuj się z nami. Wielokrotnie stawialiśmy czoła szpiegostwu gospodarczemu, wykrywaliśmy zdradę tajemnic firmowych czy podkupywanie pracowników.

Najlepszy prywatny detektyw w Dęblinie

Istnieje wiele powodów, dla których zyskaliśmy uznanie w całym kraju. Przede wszystkim nie boimy się nawet tych najtrudniejszych spraw. Ponadto świadczymy usługi idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Możemy np. szybko wykryć podsłuch. Chociaż instalowanie tych urządzeń w celu gromadzenia informacji poufnych jest nielegalne, wielu przestępców z nich korzysta. Właśnie dlatego warto zaufać naszym specjalistom.

Detektyw od zdrad Dęblin

Jedną z najczęściej wybieranych usług jest detektyw od zdrad. Oferujemy wsparcie prawdziwego eksperta, który do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie. Obserwacja osoby podejrzanej o niewierność wymaga wielkiej odpowiedzialności i dyskrecji. Dzięki temu można zebrać rzetelne dowody, które potwierdzą lub wykluczą winę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Dęblin

Nasi specjaliści bez trudu gromadzą dowody adekwatne do każdej sprawy. Doskonale wiemy, że w przypadku zdrady rozwód jest zazwyczaj nieunikniony. Decyzja w tej sprawie nigdy nie jest łatwa i musi uwzględniać zarówno dobro dziecka, jak i własne szczęście. Detektyw, który zajmował się obserwacją niewiernego małżonka, może uczestniczyć w rozprawie. Wówczas przedstawi ważne dla sądu informacje, które pomogą klientowi w uzyskaniu sprawiedliwego postanowienia. Przekonało się o tym wiele osób, które uniknęły strat finansowych.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Według niektórych osób usługi detektywistyczne są drogie. Natomiast nie jest to prawda. Pamiętaj, że każda usługa jest inna i wymaga różnych działań, narzędzi oraz innego nakładu pracy. Ponadto przed podjęciem ostatecznej decyzji otrzymasz informacje o ewentualnych kosztach bądź widełkach cenowych. Jednak warto zainwestować w fachowe wsparcie, gdyż efekty, jakie możesz uzyskać zdecydowanie są tego warte.

Nasza agencja pracuje 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w okolicy, czy w innej części kraju, na pewno uzyskasz niezbędną pomoc. Pomożemy Ci również, jeżeli sprawa wymaga błyskawicznej reakcji. To świetna wiadomość dla wymagających klientów.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net