Detektyw Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza

Usługi detektywistyczne Dąbrowa Górnicza – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Dąbrowa Górnicza

Firma detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, działa na rynku od wielu lat i robi to profesjonalnie oraz bardzo dyskretnie. Zebrane doświadczenie oraz wiedza pozwoliły nam rozwiązać niejedną sprawę, oraz cieszyć się dobrymi opiniami klientów. Jesteśmy profesjonalistami, specjalizujemy się w wielu rozmaitych sprawach, zarówno prywatnych, jak i dotyczących przedsiębiorstw. Z łatwością zyskujemy dowody i materiały, które mogą pomóc Ci w sprawie sądowej. Każdy prywatny detektyw, który z nami działa, jest w stanie zebrać nieprawdopodobnie mocne dowody, które mogą zostać wykorzystane jako argument w rozprawie. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych. Licencja uprawnia detektywa do prowadzenia śledztw w imieniu klienta, a także do późniejszego wykorzystania materiałów dowodowych w sądzie. Decydując się na nasze biuro detektywistyczne, możesz mieć pewność, że zadbamy o Twój komfort i dyskrecję.

Firma detektywistyczna Dąbrowa Górnicza

Nasza agencja skupia się przede wszystkim na sprawach cywilnych, które nie uchodzą za łatwe. Niekiedy są wręcz nieziemsko trudne. Posiadamy jednak doświadczenie, które pomaga nam przeprowadzać obserwacje osób, zbierać materiały udowadniające zdradę, czy zbierać dowody potrzebne do sądu w sprawie rozwodowej. Nie jest nam obce także udowadnianie ojcostwa.

Świadczenie usług obejmujących wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe to także nasza nisza. Zdajemy sobie sprawę, że są to śledztwa trudne i czasochłonne. Co więcej, prowadzimy działania, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości. Poszukujemy skradzione mienie, jak i złodziei. Zajmujemy się też windykacją należności. Jeśli masz problem z niepłacącymi klientami, zgłoś się do nas!

Najlepszy prywatny detektyw w Dąbrowie Górniczej

Sprawy gospodarcze nie są nam obce, wręcz przeciwnie. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w prowadzeniu śledztw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników czy zdradzania i wykradania informacji firmowych. Posiadamy odpowiednie narzędzia, aby sprawdzić autentyczność zwolnień lekarskich, jak i odnaleźć autorów donosów. Jeśli przewodzisz sporej firmie i zauważasz w niej kłopoty, zgłoś się do nas, a na pewno postaramy się pomóc!

Detektyw od zdrad Dąbrowa Górnicza

Jedną z częściej wybieranych usług jest detektyw od zdrad. W naszej agencji cieszy się ogromną popularnością. Zgłaszają się do nas osoby, które podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Kierując tego rodzaju śledztwem, jesteśmy w stanie zebrać silne materiały dowodowe przydatne w późniejszej sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Nasza firma detektywistyczna zapewnia dbałość o dojrzałe podejście do klienta oraz dyskrecję. Z nami poczujesz się pewnie oraz bezpiecznie. Gwarantujemy empatię oraz zrozumienie, gdyż sprawy ze zdradą i rozwodem w tle nie są łatwe dla naszych klientów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Dąbrowa Górnicza

Na samym początku warto zaznaczyć, że rozwód może zostać orzeczony tylko wtedy, gdy zostanie wykazany całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Są pary, które nie chcą już ze sobą być, kiedy jedna z osób podejmie się zdrady. Nasza agencja jest w stanie zebrać dowody do rozwodu z orzekaniem o winie, a następnie może je przedstawić w sądzie, ponieważ każdy detektyw w naszej agencji posiada licencję. Choć wiemy, że nie jest to przyjemna sprawa, warto powalczyć o swoje.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza praca to działania dyskretne, przeprowadzane z najwyższym profesjonalizmem. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, wiedzę oraz nabyte przez lata umiejętności. Bazujemy na rozliczeniu za godzinę lub za dzień naszej pracy. Każdorazowe zakończenie działań przez naszą ekipę wiąże się z napisaniem obszernego sprawozdania, wykazania efektów oraz dołączenia do niego dowodów w różnej postaci. Zapoznaj się z naszym cennikiem i sprawdź, ile dokładnie kosztuje praca prywatnego detektywa. Cennik usług detektywistycznych w naszym wykonaniu nie jest wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net