Detektyw Częstochowa

Usługi detektywistyczne Częstochowa – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Częstochowa

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Częstochowa

Nasze biuro detektywistyczne to profesjonalna oraz maksymalnie dyskretna ekipa. Na rynku działamy od kilku długich lat, w czasie których mieliśmy okazję nabrać sporego doświadczenia. Na koncie mamy pokaźną liczbę rozwiązanych spraw. Z zaangażowaniem oraz szeroką wiedzą pomagamy klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorcom. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Z łatwością pozyskujemy dowody, których celem jest udowodnienie Twojej racji. Wykwalifikowany prywatny detektyw jest w stanie zebrać naprawdę mocne dowody, które niezwykle często są wykorzystywane na sali sądowej. Śmiało możemy nazywać siebie profesjonalistami. Dbamy o dyskrecję oraz komfort, a wszystko to w trosce o dobro naszych klientów. Polegamy jedynie na współpracy z licencjonowanymi detektywami w oparciu o bardzo ważną ustawę o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Częstochowa

W naszej wykwalifikowanej i profesjonalnej agencji zajmujemy się trudnymi sprawami cywilnymi. Jako doświadczona ekipa, która niejednokrotnie miała do czynienia z tego rodzaju śledztwami, jesteśmy w stanie zająć się obserwacją osób, zbieraniem materiałów udowadniających zdradę bądź zbieraniem dowodów, które będą jak najbardziej przydatne podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Dodatkowo jesteśmy w stanie przeprowadzić badania na ojcostwo.

Od lat zajmujemy się świadczeniem usług dotyczących spraw spadkowych oraz wywiadów majątkowych. Są to zwykle bardzo zawiłe i niezwykle skomplikowane sprawy, które wymagają sporego zaangażowania i zapału z naszej strony. Nasze usługi to również możliwość ustalania nieruchomości i ruchomości, a także pomoc w windykacji należności. Zgłoś się do nas, jeśli uważasz, że jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Najlepszy prywatny detektyw w Częstochowie

Nasza firma detektywistyczna zajmuje się w pełni profesjonalnie sprawami gospodarczymi. Jesteśmy biegli w prowadzeniu śledztw dotyczących nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników, szpiegostwa gospodarczego, wykradania i zdradzania tajnych firmowych informacji. Chętnie sprawdzamy autentyczność lekarskich zwolnień oraz mamy doświadczenie w odnajdywaniu autorów donosów.

Detektyw od zdrad Częstochowa

Jedną z usług, z której nasza agencja detektywistyczna jest znana najbardziej, jest detektyw od zdrad. Powierzając tego rodzaju śledztwo właśnie nam, możesz mieć pewność, że zdobędziemy dowody, które się staną solidnym argumentem w Twojej sprawie rozwodowej. Dbamy o dyskrecję oraz bardzo dobre samopoczucie naszych klientów. Zapewniamy dojrzałe podejście do sprawy, a także sporo empatii i zrozumienia. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że ani zdrada, ani rozwód nie są miłym tematem. Warto tutaj też zaznaczyć, że rozwód może zostać orzeczony w sytuacji, kiedy zostanie potwierdzony trwały oraz całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Częstochowa

Są pary, gdzie wydaje się, że najkorzystniejszym i jedynym wyjściem z sytuacji, jaką jest zdrada w małżeństwie, jest rozwód. I choć rozwód za zgodą obydwu stron jest stosunkowo łatwy, o tyle rozwód z orzekaniem o winie to już całkiem co innego. Jest to dużo trudniejsze rozwiązanie sytuacji, choć wiadomo, że osoba pokrzywdzona chce otrzymać jakieś zadośćuczynienie za swoje cierpienie. Bardzo ważne jest, aby osoba składająca pozew z orzekaniem o winie zebrała odpowiednie dowody, które zostaną wykorzystane podczas batalii w sądzie. Nasza agencja detektywistyczna może w tym pomóc!

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Zapewniamy, że nasza praca jest maksymalnie dyskretna. Jesteśmy osobami, które nie wyróżniają się w tłumie. Rozmowy nagrywamy specjalistycznym sprzętem. Korzystamy z nowoczesnych kamer podczas nagrywania filmów czy robienia zdjęć z ukrycia. Aby obliczyć, ile kosztuje nasza praca, najczęściej posługujemy się stawką godzinową bądź stawką dzienną. Każdorazowe zakończenie działań w terenie zwieńczone jest sprawozdaniem, które szczegółowo opisuje poczynione kroki oraz ich efekty. Do każdego raportu dołączamy tyle dowodów, ile udało nam się zebrać, niezależnie od tego, czy są to zdjęcia, czy nagrania. Cennik usług detektywistycznych w naszej agencji nie jest wcale wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net