Detektyw Cieszyn

Usługi detektywistyczne Cieszyn – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Cieszyn

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (46 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Cieszyn

Nasze biuro detektywistyczne działa od kilku lat na rynku. Robimy to maksymalnie profesjonalnie oraz dyskretnie. Te cechy w połączeniu z profesjonalizmem, to gwarancja sukcesu naszego, jak i klienta. Przez lata obecności na rynku mieliśmy okazję rozwiązać mnóstwo spraw, zarówno dla klientów prywatnych, indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Jesteśmy w stanie zyskać potrzebne materiały, które bez jakichkolwiek wątpliwości udowodnią Twoją rację. Każdy prywatny detektyw z naszej agencji jest w stanie zebrać solidne, niepodważalne wręcz dowody, które następnie będą mogły zostać wykorzystane w sądzie na korzyść naszego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że rozwiązujemy sprawy szybko, a przy okazji w zgodzie z polskim prawem. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To czyni nas maksymalnie wiarygodnymi i skutecznymi w kraju!

Firma detektywistyczna Cieszyn

Nasza ekipa bardzo często podejmuje się spraw cywilnych. To z nimi zgłaszają się klienci prywatni. Bardzo często są one dość trudne emocjonalnie. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają nam na przeprowadzenie takich spraw, jak obserwacja osób, zbieranie dowodów potrzebnych podczas rozprawy rozwodowej, zbieranie dowodów na zdradę czy udowadnianie ojcostwa.

Czy klienci prywatni mogą zgłosić się do nas z jeszcze trudniejszymi sprawami? Jak najbardziej! Głównie chodzi o sprawy spadkowe i wywiady majątkowe, ale również o ustalanie ruchomości i nieruchomości. Jeśli ktoś ma wobec Ciebie dług, pomożemy w działaniach windykacyjnych. Nie są nam obce sprawy związane z poszukiwaniem skradzionego mienia, jak i złodzieja, który się tego podjął.

Najlepszy prywatny detektyw w Cieszynie

Nasza firma detektywistyczna bardzo często zajmuje się sprawami gospodarczymi. Radzimy sobie świetnie podczas prowadzenia śledztw związanych ze zdradzaniem i wykradaniem informacji firmowych, nieuczciwą konkurencją, podkupywaniem pracowników czy szpiegostwem gospodarczym. Odkrywanie autorów donosów czy fałszywych zwolnień lekarskich to dla nas bardzo łatwy temat. Jeśli masz problem z którąkolwiek z wymienionych wyżej sytuacji, koniecznie zgłoś się do nas!

Detektyw od zdrad Cieszyn

Detektyw od zdrad to usługa, po którą bardzo często sięgają nasi klienci. Nasza agencja zbiera materiały, których celem jest udowodnienie braku wierności lub wykluczenie tego podejrzenia. Dbamy maksymalnie o dyskrecję naszych klientów, a także o dojrzałość i empatię podczas rozmowy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrada oraz rozwód to nie są miłe tematy i trzeba być bardzo delikatnym. Warto też zaznaczyć, że rozwód może zostać orzeczony jedynie, gdy potwierdzony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Cieszyn

Bardzo często jedynym rozwiązaniem, które pozwoli jeszcze być w życiu szczęśliwym, jest rozwód. Jednak podjęcie ostatecznej decyzji jest stosunkowo trudne. Jeszcze trudniejsze, od samego rozwodu, jest udowodnienie winy za rozpad małżeństwa. Bardzo istotne jest zebranie solidnego materiału dowodowego, który można później wykorzystać na sali sądowej. My, jako licencjonowani detektywi, mamy możliwość wsparcia klienta przed sądem. Warto zdecydować się na naszą pomoc, ponieważ z nami będzie dużo łatwiej udowodnić, który z małżonków przyczynił się do rozpadu związku małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Praca naszej agencji to działania przeprowadzane maksymalnie profesjonalnie i dyskretnie. Nie rzucamy się w oczy, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do fotografowania oraz nagrywania. Po zakończeniu wszystkich działań siadamy do sporządzania raportu, który jest bardzo istotnym zakończeniem współpracy z klientem. Wyróżniamy efekty, jakie udało nam się osiągnąć, a ponadto dołączamy pakiet zebranych dowodów.

Podstawą naszego rozliczania są stawki godzinowe lub dzienne. Wszystko zależy od tego, jak obszerna jest sprawa i ile czasu musimy jej poświęcić. Zapoznaj się koniecznie z naszym cennikiem, w którym znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak cenna jest praca detektywa. Cennik usług detektywistycznych w naszym przypadku nie jest wygórowany.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net