Detektyw Ciechanów

 

Usługi detektywistyczne Ciechanów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Ciechanów

Znalazłeś się w trudnej sytuacji, w której liczą się dowody? Nie wiesz jak je zdobyć lub nie jesteś w stanie? Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Nasza firma detektywistyczna podejmie się każdego zadania, nawet tego najtrudniejszego. Nasz zespół tworzą licencjonowani prywatni detektywi z dużym doświadczeniem. O skuteczności firmy detektywi.net świadczą rozstrzygnięte sprawy – niemalże każda z nich zostaje rozwikłana. Jako renomowana agencja detektywistyczna, współpracujemy także z ekspertami z innych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie ze wszystkimi utrudnieniami, jakich po drodze nie brakuje.

Nasze biuro detektywistyczne wie, że w codziennej pracy liczy się obranie skutecznej strategii. Szczegółowe zaplanowanie wszystkiego, opracowanie planu jest niezwykle istotne. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że po drodze możemy napotkać mnóstwo przeszkód, a okoliczności mogą się zmienić, jednak skuteczny detektyw umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Detetywi.net podejmują się zarówno spraw cywilnych, jak i karnych – włączając w to najtrudniejsze, a więc te, dotyczące zabójstw czy też poszukiwań osób.

4.6/5 - (55 votes)

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Firma detektywistyczna w Ciechanowie

Specjalizujemy się w obserwacjach, odnajdowaniu członków rodziny, we wszelkich sprawach rodzinnych i firmowych oraz w innych, znacznie poważniejszych kwestiach. Świadcząc usługi detektywistyczne, nie tylko prowadzimy czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy, ale również dbamy o bezpieczeństwo i komfort psychiczny klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skorzystanie z pomocy detektywów może się wiązać z niepewnością. Chcemy podkreślić, że każdy klient ma zagwarantowaną dyskrecję.

Detektyw od zdrad Ciechanów

Nie wszystkie podejrzenia zdrady muszą być prawdziwe. Warto jednak je zweryfikować i poznać prawdę. Kiedy w grę wchodzą emocje, to samodzielne sprawdzenie faktów jest naprawdę trudne. Z tym zadaniem znacznie lepiej poradzi sobie prywatny detektyw. Zdrady nie są trudne do wykrycia, jeśli zajmuje się tym profesjonalista, który doskonale wie, jak się zachować i jak działać. Co ważne, oprócz sprawdzenia podejrzeń, detektyw od zdrad zbierze również solidną dokumentację, która jest w takich przypadkach najważniejsza. Biuro detektywistyczne detektywi.net gwarantuje poufność – nikt się nie dowie, że skorzystałeś z pomocy ekspertów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Ciechanów

Uzyskanie rozwodu nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza gdy zawiniła jedna strona. W przypadku udowodnienia winy, najistotniejsze stają się solidne dowody, które zdobędzie detektyw. Rozwody to jeden z obszarów działania agencji detektywi.net. Pamiętajmy, że istnieje szereg wytycznych wskazujących na to, jakie normy muszą spełniać poszczególne materiały. Dobry detektyw wie, do czego może się posunąć. Zebrane przez niego materiały wraz z raportem stanowią w sądzie solidny dowód, który na pewno przybliża do upragnionego celu, jakim jest rozwód.

Detektyw cennik – ile kosztują wynajęcie prywatnego detektywa?

O kosztach, jakie płaci się za prywatnego detektywa, krążą niemalże legendy. Prawda jest jedna nieco inna. Usługi tego rodzaju nie zawsze są drogie. Wszystko zależy od charakteru sprawy i od masy innych czynników. Cennik detektywa jest dostępny na stronach internetowych poszczególnych agencji. Klient jest informowany o wszystkich kosztach – rozliczenie odbywa się w oparciu o godziny lub dni pracy.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net