Detektyw Chorzów

Chorzów

Usługi detektywistyczne Chorzów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chorzów

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chorzów

Biuro detektywistyczne, które z dumą reprezentujemy, działa od dobrych kilku lat na rynku. Odznaczamy się profesjonalizmem oraz maksymalną dyskrecją. Mieliśmy mnóstwo czasu, aby zdobyć odpowiednią renomę oraz wiedzę do prowadzenia śledztw zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców. Specjalizujemy się w wielu sprawach, niezależnie od stopnia ich trudności. Każdy prywatny detektyw z naszego biura jest w stanie zebrać potrzebne klientowi dowody, które posłużą mu w rozprawie sądowej i staną się silnym argumentem za jego racją. Warto zaznaczyć, że jesteśmy profesjonalistami, a nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że sprawy warto rozwiązywać wyłącznie w zgodzie z prawem polskim. Skupiamy się na współpracy jedynie z licencjonowanymi detektywami na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Chorzów

Sprawy cywilne w naszej agencji to chleb powszedni. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci prywatni ze swoimi problemami. Nie są to zwykle łatwe do rozwiązania sprawy, jednak się ich podejmujemy, ponieważ wiemy, jak bardzo klienci liczą na naszą pomoc. Jako doświadczone biuro jesteśmy w stanie poprowadzić obserwację osób, zebrać materiały potrzebne do sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie czy zebrać dowody na zdradę. Spisujemy się doskonale w badaniu ojcostwa.

Usługi obejmujące wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe nie są nam obce. Są to zwykle zawiłe i bardzo skomplikowane sprawy. Prowadzimy rzetelne działania w celu ustalenie nieruchomości i ruchomości. Jeśli borykasz się z długami, pomożemy w działaniach windykacyjnych względem osób, które chcą za wszelką cenę uchylić się przed oddaniem Twoich należności. Możesz się do nas zgłosić także wtedy, gdy zostały Ci ukradzione cenne rzeczy. Zajmiemy się ich odnalezieniem, jak i zlokalizowaniem samego złodzieja.

Najlepszy prywatny detektyw w Chorzowie

Jako prywatni detektywi, doskonale radzimy sobie ze sprawami gospodarczymi. Świetnie idzie nam prowadzenie śledztw dotyczących szpiegostwa gospodarczego, zdradzania i wykradania cennych informacji firmowych, nieuczciwej konkurencji oraz podkupywania pracowników. Nie są nam obce sprawy, gdzie naszym zadaniem jest wykrycie autorów donosów lub zweryfikowanie prawdziwości dostarczanych zwolnień lekarskich. Jeśli jesteś właścicielem dobrze prosperującej firmy i widzisz pierwsze rysy, koniecznie zgłoś się do nas — postaramy się pomóc!

Detektyw od zdrad Chorzów

Detektyw od zdrad – jedna z usług, która znajduje się w naszej szerokiej ofercie. Prowadzimy śledztwa, w czasie których zbieramy dowody związane ze zdradą małżeńską. Zbierane materiały są pozyskiwane w taki sposób, by można je było wykorzystać w sądzie. Jest to solidny argument w czasie rozprawy sądowej związanych z rozwodem z orzekania o winie. Wiemy jednak, że rozwód i zdrada małżeńska to bardzo delikatny temat. Zapewniamy stuprocentowy komfort w czasie rozmów z Klientem, a także profesjonalne i działanie w czasie wykonywania czynności.

Skuteczny detektyw rozwodowy Chorzów

Warto na samym początku zaznaczyć, że rozwód zostanie orzeczony wyłącznie w sytuacji, kiedy potwierdzi się całkowity oraz trwały rozpad związku małżeńskiego. Udowodniona zdrada bardzo często jest motorem do działania dla pokrzywdzonej osoby. Rozwód wydaje się im jedynym i najlepszym rozwiązaniem. Bardzo ważne jest, by nie poddawać się już na początku i nie wnioskować o rozwód z porozumieniem. Warto zebrać materiał i złożyć pozew o rozwód z orzeczeniem o winie. W ten sposób można pozyskać nieco majątku, a przy okazji wskazać winnego rozpadu związku małżeńskiego.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasza praca to dyskretnie i profesjonalnie prowadzone działania, które wykonujemy, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz nowoczesnym sprzęcie. Zakończenie naszych działań wiąże się z napisaniem sprawozdania, do którego dołączone zostaną dowody oraz wszelkie nagrania, które zostały zebrane przez prywatnych detektywów.

Podstawą rozliczenia z naszą agencją są stawki godzinowe lub stawki dzienne. Cennik usług detektywistycznych nie jest u nas wygórowany!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net