Detektyw Chełm

Chełm

Usługi detektywistyczne Chełm – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chełm

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Chełm

Nasza firma detektywistyczna to zgrana, zaangażowana w pracę ekipa z ogromem wiedzy i smykałką do prowadzenia tego rodzaju biznesu. Na rynku działamy od kilku dobrych lat, rozwiązujemy sprawę za sprawą. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło nam rozbudować naszą agencję na całą Polskę, dzięki czemu teraz z naszych usług mogą korzystać wszyscy, niezależnie od miejsca zamieszkania. Mamy rozbudowaną ofertę, z której mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Firma detektywistyczna Chełm

Prowadzimy profesjonalną agencję detektywistyczną, która ma doświadczenie w wielu sprawach toczących się na różnym polu. Chętnie podejmujemy się śledztw typowo gospodarczych, które dotyczą małych, jak i dużych firm. Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zdecyduj się na naszą pomoc. Nasze działania prowadzimy w pełni profesjonalnie. Śledztwa w przedsiębiorstwach dotyczą głównie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, przekupywania pracowników oraz zdradzania i wykradania cennych informacji.

Najlepszy prywatny detektyw w Chełmie

Wiele osób uważa naszą agencję za jedną z najlepszych w kraju. Jest to efekt śledztw prowadzonych z sukcesem, które kończyliśmy zwykle z naręczem dowodów. Podczas różnych spraw bazujemy na swojej wiedzy, ale także intuicji i posiadanym sprzęcie. Jesteśmy też w stanie wykryć podsłuch. Jeśli masz więc podejrzenia, że za dużo informacji wychodzi poza Twój dom czy biuro, koniecznie zgłoś się z tym do nas!

Detektyw od zdrad Chełm

Jedną z kluczowych usług, jakie oferujemy, jest detektyw od zdrad. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoją drugą połówkę o brak wierności. Naszym kluczowym zadaniem jest zebranie odpowiednich materiałów dowodowych, które albo potwierdzą tę tezę, albo nie. Wszystko zależy od tego, jaki jest stan faktyczny. Detektywi, którzy podejmują się tego rodzaju zleceń, wykazują się empatią, zrozumieniem, dojrzałością i dyskrecją. Zapewniamy z naszej strony pełen profesjonalizm.

Skuteczny detektyw rozwodowy Chełm

Śledztwo w sprawie zdrady, jeśli tylko potwierdzi przeczucia klienta, najczęściej prowadzi do rozwodu. Sprawa w sądzie nigdy nie jest łatwą przeprawą. Czasem to ta strona, która złożyła pozew, nagle staje na miejscu przegranego. Jeśli nie chcesz stracić w sądzie całego majątku, tylko przez fakt, że chcesz wyrwać się z toksycznego związku bez zaufania, skorzystaj z naszej pomocy. Jako licencjonowani detektywi możemy zeznawać w roli świadka oraz przekazać do sądu zebrane przez nas materiały dowodowe.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi nie mają stałego cennika. Każdą sprawę, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Wyceniamy naszą pracę dopiero po zapoznaniu się z faktami. Jeśli masz problem i chcesz go rozwiązać, zgłoś się do nas koniecznie. Miej na uwadze, że nasza agencja dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz się z nami kontaktować, kiedy tylko chcesz.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net