Detektyw Bytom

Bytom

Usługi detektywistyczne Bytom – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bytom

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (46 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bytom

Nasza agencja detektywistyczna oferuje profesjonalne usługi. Pracujemy w pełni bezpiecznie, wyróżnia nas doświadczenie, dzięki któremu możemy rozwiązywać różnorodne sprawy. Działamy na rynku od wielu lat w pełni profesjonalnie – wszystkie sprawy rozwiązywane są z poszanowaniem prawa, a w naszej firmie pracują wyłącznie licencjonowani detektywi, zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Dlatego masz pewność, że zebrane przez na materiały są najwyższej jakości i mogą stanowić dobry dowód w czasie rozpraw sądowych. Dbamy o maksymalny komfort naszych klientów, zapewniając pełną dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno osoby indywidualne, jak i właścicieli firm.

Firma detektywistyczna Bytom

W naszej agencji detektywistycznej zajmujemy się przede wszystkim sprawami cywilnymi. Często zwracają się do nas osoby, które są w naprawdę trudnej sytuacji. Korzystając ze swojego doświadczenia możemy przeprowadzić obserwację osób, zbieramy materiały by udowodnić zdradę, zbieramy także materiały do innych rozpraw sądowych z orzekaniem o winie. W naszej ofercie znajdują się także badania ojcostwa.

Zajmujemy się także sprawami spadkowymi i majątkowymi. To są bardzo często naprawdę skomplikowane sprawy, ale z naszą pomocą łatwiej będzie ustalić właścicieli nieruchomości i ruchomości. Prowadzimy także działania ułatwiające windykację długów w stosunku do osób, które unikają spłacania należności. Detektywi mogą także uczestniczyć w poszukiwaniu skradzionego mienia lub zgubionych w czasie wartościowych przedmiotów, a także osób, które dopuściły się kradzieży czy innego wykroczenia.

Najlepszy prywatny detektyw w Bytomiu

Nasza agencja detektywistyczna w swojej ofercie ma także sprawy gospodarcze. Przyjmujemy śledztwa związane z oszustwami pracowników, jak autentyczność zwolnień lekarskich czy anonimowe donosy lub wykradanie tajemnic firmowych. Zajmujemy się także sprawami związanymi z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy podkupywaniem pracowników. Zapraszamy właścicieli firm do skorzystania z naszej pomocy. Możemy Ci naprawdę pomóc uporać się z firmowymi problemami.

Detektyw od zdrad Bytom

Detektyw od zdrad – jedna z usług, która znajduje się w naszej szerokiej ofercie. Prowadzimy śledztwa, w czasie których zbieramy dowody związane ze zdradą małżeńską. Zbierane materiały są pozyskiwane w taki sposób, by można je było wykorzystać w sądzie. Jest to solidny argument w czasie rozprawy sądowej związanych z rozwodem z orzekania o winie. Wiemy jednak, że rozwód i zdrada małżeńska to bardzo delikatny temat. Zapewniamy stuprocentowy komfort w czasie rozmów z Klientem, a także profesjonalne i działanie w czasie wykonywania czynności.

Skuteczny detektyw rozwodowy Bytom

Rozwód czasami jawi się jako jedyne możliwe rozwiązanie. I faktycznie tak jednak, jednak przeprowadzenie tej procedury jest bardzo trudne. Zwłaszcza dla osoby, która chce udowodnić winę za rozpad małżeństwa drugiej stronie. Dzięki zebranym przez nas dowodom, sprawa rozwodowa przebiegnie bardziej gładko. Dowód w formie zdjęć czy nagrań to najlepszy argument w czasie rozprawy. Dzięki temu sąd będzie miał solidne podstawy, by określić, czy któryś z małżonków faktycznie przyczynił się do rozpadu małżeństwa.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Prowadzimy dyskretne działania, przy których używamy wyłącznie nowoczesnego sprzętu do nagrywania video i wykonywania zdjęć z ukrycia. Najważniejsze dla nas jest to, żeby zapewnić Klientowi wartościowe materiały, które przekazujemy w formie sprawozdania z poczynionych ustaleń. Często do tego dołączone są zdjęcia lub filmy. Raport detektywa to nie jedyne, co otrzymujesz. Prawdziwość dowodów możemy poświadczyć na sprawie sądowej. Podstawą rozliczenia za usługę jest albo stawka godzinowa, albo wynagrodzenie za dzień pracy zespołu detektywów, którzy zajmują się twoją sprawą. Ile kosztuje praca detektywa? Cennik usług detektywistycznych nie jest zbyt wysoki. Zapoznaj się z listną naszych usług i ich cenami. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net