Detektyw Biłgoraj

Usługi detektywistyczne Biłgoraj – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Biłgoraj

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Biłgoraj

Jesteśmy w pełni profesjonalną ekipą detektywistyczną. Na rynku działamy od kilku lat, podczas których mieliśmy okazję zebrać sporo wiedzy i doświadczenia, co jest niezwykle pomocne podczas prowadzenia tego typu działalności. Mieliśmy do czynienia z rozmaitymi sprawami, zarówno tymi prywatnymi, indywidualnymi, jak i gospodarczymi. Obecnie możemy pochwalić się rozbudowaną ofertą, w której każdy zainteresowany klient znajdzie coś dla siebie.

Firma detektywistyczna Biłgoraj

Nasza wyjątkowa agencja detektywistyczna to drużyna profesjonalistów z licencją, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Rozwijamy się, zdobywamy wiedzę oraz podejmujemy się nieustannie nowych spraw, również na tle gospodarczym. Od początku naszej działalności przychodzą do nas zarówno właściciele małych, jak i dużych firm skarżąc się na dość dziwne zmiany, jakie zaszły w strukturach firmy, jej zarobkach czy wśród pracowników. Jeśli Ty też uważasz, że w Twojej firmie coś się zmieniło, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Działamy w sprawach dotyczących przekupywania pracowników, zdradzania i wykradania informacji, szpiegostwa gospodarczego czy nieuczciwej konkurencji.

Najlepszy prywatny detektyw w Biłgoraju

Zastanawiasz się, dlaczego nasza agencja została okrzyknięta jedną z najlepszych w kraju? Przede wszystkim chodzi o to, że podejmujemy się wszystkich spraw, niezależnie od stopnia ich skomplikowania. Staramy się zdobyć potrzebne dowody i robić postępy nawet wtedy, kiedy sprawy są bardzo trudne i skomplikowane. Ponadto mamy sprzęt i możliwości, aby z sukcesem wykrywać podsłuchy. Warto tutaj zaznaczyć, że zakładanie podsłuchu bez zgody jest w naszym kraju nielegalne.

Detektyw od zdrad Biłgoraj

Do najchętniej wybieranych usług z naszej oferty należy detektyw od zdrad. Zgłaszają się do nas klienci, którzy podejrzewają swoje drugie połówki o brak wierności. Naszym zadaniem jest zdobyć potrzebne dowody, by klient wiedział, na czym stoi. W takich sprawach wykazujemy się empatią, zrozumieniem, dyskrecją, dojrzałością i odpowiedzialnością. Dostarczamy dowody w formie fotografii lub nagrań. Jeśli trzeba, przeprowadzamy wywiad środowiskowy, aby znaleźć więcej informacji na temat śledzonej osoby.

Skuteczny detektyw rozwodowy Biłgoraj

Potwierdzenie braku wierności najczęściej prowadzi do rozwodu. Niestety, nie każda sprawa odbywa się ekspresowo i za porozumieniem stron. Rozwody niekiedy ciągną się dość długo, jednak jeśli chcesz uwolnić się znacznie szybciej od niewiernego partnera, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy. Jako licencjonowani detektywi możemy zeznawać w sądzie w roli świadka, jak i przekazać zebrane dowody na rzecz sądu.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne to dość spory koszt. Nasza agencja nie ma jednak z góry ustalonego cennika. Kwoty określamy dopiero po rozmowie z klientem, kiedy na podstawie podanych przez niego informacji możemy mniej więcej określić, ile czasu i jakiego nakładu pracy będzie wymagać dana sprawa. Po zapoznaniu się z naszymi wymaganiami klient może zdecydować się na podpisanie umowy lub zrezygnować z naszych usług.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net