Detektyw Bieruń

Bieruń

Usługi detektywistyczne Bieruń – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bieruń

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bieruń

Doświadczenie, profesjonalizm i dyskrecja – to najważniejsze cechy naszej agencji detektywistycznej. Od wielu lat działamy w tej branży, co pozwoliło nam na zbudowanie ogromnego portfolio rozwiązanych spraw z różnych dziedzin. Prywatny detektyw oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i w sprawach gospodarczych. Naszym głównym celem jest zebranie solidnych dowodów, które pomogą Ci udowodnić swoją rację. I poza sądem, i w sądzie, ponieważ możemy zagwarantować, że zebrane przez nas materiały są najwyższej jakości. Działamy wyłącznie w zgodzie z literą prawa, dlatego wszystkie nasze dowody są solidnym argumentem w sądzie. Dodatkowo dbamy o dyskrecję i komfort naszych klientów. Nasza agencja współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i działa zgodnie z założeniami ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Bieruń

Dziedzina spraw cywilnych interesuje nas szczególnie mocno, ponieważ to właśnie z nimi najczęściej zgłaszają się do nas klienci. Warto zaznaczyć, że nie należą one do najłatwiejszych. Kierując się naszym doświadczeniem możemy zaoferować usługi w zakresie: przeprowadzanie obserwacji osób, zbieranie materiałów na dowód zdrady i innych przesłanek, które służą do ustalenia rozwodu z orzeczeniem o winie. Dodatkowo zajmujemy się sprawami o ojcostwo.

W naszej ofercie możesz znaleźć także wywiady majątkowe i inne usługi związane ze sprawami spadkowymi. Możesz skorzystać z naszej pomocy w calu ustalenia nieruchomości i ruchomości lub w próbie windykacji należności od dłużnika. Co więcej, pomagamy także odszukać skradzione wartościowe przedmioty i wskazać sprawcę kradzieży.

Najlepszy prywatny detektyw w Bieruniu

Część naszej oferty skierowana jest do właścicieli firm i przedsiębiorców. Sprawami gospodarczymi zajmujemy się i w zakresie nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego, i jeśli chodzi o kontrole pracowników na L4. Możemy pomóc Ci także, jeśli masz przeczucie, że konkurencja podkupuje Twoich pracowników lub wykrada tajemnice firmowe. Ustalamy autorów donosów i zajmujemy się mnóstwem innych spraw gospodarczych. Jeśli borykasz się z jakimś problemem w swojej firmie, nie jesteś w sytuacji bez wyjścia – zawsze jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Detektyw od zdrad Bieruń

Jedną z najczęściej wybieranych usług w naszej firmie jest Detektyw od zdrad. Od lat zajmujemy się tego rodzaju śledztwami, by zebrać dowody, które mogą stać się argumentem na sprawie rozwodowej. Jeśli zależy Ci na orzeczeniu o winie, argumenty muszą być naprawdę solidne. Dlatego jesteśmy w stanie je dla Ciebie zebrać i przygotować. Sprawy rozwodowe są naprawdę trudne i podjęcie decyzji bywa ogromnym wysiłkiem dla strony chcącej zakończyć małżeństwo. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że w tak delikatnej kwestii zostaną potraktowani ze zrozumieniem. Dbamy o ich najwyższy komfort w czasie rozmów, a jednocześnie możemy zagwarantować pełną dyskrecję.

Skuteczny detektyw rozwodowy Bieruń

Udowodnienie, że rozpad małżeństwa nastąpił ze względu na działania jednej ze stron, nie jest łatwe. Dlatego tak ważne jest zebranie dowodu materialnego, który będzie potwierdzał niewierność małżonka. Tę część pracy możemy wykonać my. Poprzez obserwację osób zbieramy dokumenty, które będą solidną podstawą dla sądu do wydania wyroku. Materiały będą wystarczającym dowodem, a ponieważ zbieramy je w pełni legalny sposób, możesz mieć pewność, że nie zostaną podważone w sądzie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Cennik usług detektywistycznych nie jest wygórowany. Rozliczenie bierze pod uwagę stawkę godzinową lub za dzień pracy detektywów. Po zakończonej pracy Klient dostaje szczegółowy raport z czynności i ustaleń, wraz ze zdjęciami lub materiałami wideo. Taki dokument może być argumentem w sądzie. Działamy w pełni legalnie i profesjonalnie, z zachowaniem maksymalnej dyskrecji. Zapoznaj się z naszym cennikiem i dowiedz się, jakich kosztów możesz się spodziewać.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net