Detektyw Bielsko-Biała

Usługi detektywistyczne Bielsko-Biała – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bielsko-Biała

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bielsko-Biała

Profesjonalne podejście do klienta i pełna dyskrecja – to są najważniejsze założenia pracy naszej agencji. Działamy od wielu lat, więc zdążyliśmy nabrać doświadczenia, które pozwala nam na rozwiązywanie różnorodnych spraw. Specjalizujemy się zarówno w pomocy klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm i przedsiębiorcom. Naszym zadaniem jest uzyskanie dowodów, które pomogą udowodnić Ci swoje racje. Czy to przed sądem, czy nie – zawsze masz pełen zestaw pełnowartościowych dowodów. Prywatni detektywi działają w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych. To oznacza, że zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów, którzy z pełnym zaangażowaniem i w pełnej dyskrecji rozwiązują Twoje sprawy.

Firma detektywistyczna Bielsko-Biała

Nasza agencja detektywistyczna często przyjmuje śledztwa w sprawach cywilnych. Przeprowadzamy obserwację osób i zbieramy materiały na sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie, na przykład udowadniające zdradę. Zajmujemy się także badaniem ojcostwa.

Ale to nie wszystko, oferta naszej agencji jest bardzo szeroka. Prowadzimy wywiady majątkowe i inne czynności związane z zawiłymi i skomplikowanymi sprawami majątkowymi. Świadczymy usługi w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości, możemy także pomóc w szukaniu skradzionych przedmiotów oraz tropieniu sprawców kradzieży. W ramach naszych usług możesz spróbować także zwiększyć skuteczność działań windykacyjnych.

Najlepszy prywatny detektyw w Bielsku-Białej

Nasza agencja detektywistyczna oferuje także szeroki wachlarz usług związanych ze sprawami gospodarczymi. Wiemy, że nie są one łatwe. Przedsiębiorcom oferujemy prowadzenie śledztw w przypadku podejrzenia o nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania firmowych tajemnicy i podkupywania pracowników. Możemy także pomóc w kontroli pracowników, na przykład na fałszywych zwolnieniach lekarskich i zajmujemy się innymi sprawami gospodarczymi. Możemy pomóc Ci z każdym problemem, który tylko zgłosisz.

Detektyw od zdrad Bielsko-Biała

Detektyw od zdrad – tak nazwaliśmy usługę, o którą najczęściej jesteśmy proszeni. Kierujemy śledztwa w stronę śledzenia osób w celu zebrania dokumentów do rozpraw rozwodowych z orzekaniem o winie. Nasza agencja detektywistyczna dba o dyskrecję. Wiemy, że sprawy rozwodowe i związane ze zdradą są bardzo delikatne i trzeba wiele taktu w czasie prowadzenia rozmów czy śledztwa. Dlatego wszystkie czynności prowadzone są z wyczuciem i poszanowaniem dla naszych Klientów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Bielsko-Biała

Czasami wydaje się, że jedyną słuszną opcją jest rozwój. Niekiedy jednak jego uzyskanie nie jest łatwe, a podjęcie samej decyzji jest bolesne i często długo trwa. Inaczej to wygląda, jeśli ma być to rozwód z orzekaniem o winie, kiedy istnieją mocne przesłanki, że jedna ze stron dopuściła się zdrady. Usługi detektywistyczne mają na celu znalezienie dowodów, które będą niepodważalne w sądzie, że małżeństwo się rozpadło. Zebrane z poszanowaniem litery prawa dowody są wystarczającym argumentem w sądzie, a dzięki nim łatwiej będzie określić, który z małżonków jest odpowiedzialny za rozpad związku. Co więcej, autentyczność zebranych dowodów możemy potwierdzić na rozprawie sądowej.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Ile kosztuje detektyw? Tak naprawdę cennik usług detektywistycznych jest zróżnicowany. Najczęściej rozliczenie odbywa się na podstawie stawki godzinowej lub za dzień pracy całego zespołu detektywów. Warto pamiętać, że w naszej pracy prowadzimy dyskretne działania, wykorzystując do tego nowoczesny sprzęt do nagrywania filmów i robienia zdjęć z ukrycia, nawet z dużej odległości. Po zakończeniu działań każdy Klient dostaje od nas rozbudowany i skrupulatny raport, w którym znajdują się dodatkowe dowody, czyli zdjęcia i filmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Sprawdź, ile kosztuje detektyw i powiedz nam, jak możemy Ci pomóc!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net