Detektyw Bielsk Podlaski

Prywatny detektyw Bielsk Podlaski

Usługi detektywistyczne Bielsk Podlaski – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Bielsku Podlaskim

Dobra agencja detektywistyczna niejednokrotnie jest kluczem, którym otwieramy sobie drzwi do nowej, lepszej przyszłości. Jeśli więc szukasz profesjonalistów w ten branży, koniecznie sprawdź nasz zespół. Działamy na rynku już od kilku dobrych lat, podczas których nabieraliśmy doświadczenia i budowaliśmy swoje portfolio. Trafiamy do różnych klientów, zarówno tych prywatnych, jak i przedsiębiorców. Nic nas nie ogranicza, poza polskim prawem. Każdy detektyw z naszej agencji posiada specjalna licencję, która pozwala mu podejmować konkretne działania, ale również uprawnia go do występowania w sądzie w roli świadka. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że dbamy o dyskrecję oraz delikatność w przeprowadzanych sprawach. Samopoczucie naszych klientów nie jest dla nas obojętne, dlatego mogą się do nas zgłaszać nawet bardzo wrażliwe osoby.

Firma detektywistyczna Bielsk Podlaski

Jesteśmy agencją, która nie boi się również spraw gospodarczych. Mamy w nich spore doświadczenie, dzięki czemu doskonale dajemy sobie radę w przypadku takich problemów, jak nieuczciwa konkurencja, przekupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajnych firmowych informacji oraz zdradzanie pracodawcy. Możemy się przydać również w sytuacji, kiedy chcesz sprawdzić swoich obecnych oraz potencjalnie nowych pracowników. Zajmiemy się zarówno weryfikowaniem prawdziwości przedstawianych zwolnień lekarskich, jak i sprawdzaniem CV i referencji przedstawianych podczas rozmów kwalifikacyjnych. Przedsiębiorcy, dla których do tej pory pracowaliśmy, są bardzo zadowoleni z naszych usług.

Najlepszy prywatny detektyw Bielsk Podlaski

Obawiasz się, że możesz mieć założony podsłuch? Jeśli tak, koniecznie odezwij się do nas. Oferujemy pomoc doświadczonego w tym temacie detektywa, a ponadto przestrzegamy, iż takie zagranie nie jest legalne w naszym kraju. Wszelkie urządzenia stosowane do podsłuchów są nielegalne.

Niezależnie od tego, czy szukasz pomocy dla siebie czy swoich bliskich, w ciągu tygodnia, a może w weekend – polecamy nasze biuro! Działamy praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co więcej – wcale nie musisz być mieszkańcem tego samego miasta czy nawet województwa. Możesz być z drugiego końca kraju, a i tak postaramy się pomóc Tobie najlepiej, jak potrafimy.

Detektyw od zdrad Bielsk Podlaski

Do jednych z najpopularniejszych usług, które oferujemy, należy detektyw od zdrad. Są to specjalnie przeprowadzane śledztwa na prośbę naszych indywidualnych klientów. Jak można się domyślić, są to dość delikatne sprawy, które traktujemy z należytym szacunkiem i gwarantujemy odpowiednie podejście do nich. Gwarantujemy dojrzałość oraz dyskrecję, ponieważ doskonale wiemy, że każda sprawa rozwodowa jest bardzo trudnym przeżyciem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Bielsk Podlaski

Osoby, które decydują się na rozwód, powinny wiedzieć, że ten orzekany jest tylko w sytuacji, kiedy udowodniony zostanie całkowity i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Są jednak sytuacje, kiedy rozwód to naprawdę jedyne wyjście brane pod uwagę przez małżeństwo. A podjęcie ostatecznej decyzji nigdy nie jest łatwe dla żadnej ze stron. Tutaj ważne jest, aby w sądzie udowodniono, kto jest ofiarą, a kto prowodyrem. Detektywi z naszej agencji śmiało w tym pomogą. Zajmą się zbieraniem dowodów, które z pewnością przydadzą się w sprawie. Ponadto, detektyw ze zdobytą licencją może występować w roli świadka i będzie brany pod uwagę, jako wiarygodny zeznający.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi detektywistyczne do najtańszych nie należą. Jednak nie oznacza to, że nie są warte swojej ceny, wręcz przeciwnie. W przypadku przeprowadzania sprawy rozwodowej z orzekaniem o winie, kiedy do spornych elementów należy spory majątek, warto wydać pieniądze na detektywa, by zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę.

Cena usług detektywistycznych zależy od tego, jak skomplikowana jest konkretna sprawa. Czasem nawet sprawa o identycznej etymologii może charakteryzować się innymi kosztami. Najważniejsza jest tutaj kwestia tego, ile czasu i pracy na daną sprawę poświęci detektyw.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net