Detektyw Biała Podlaska

Biała Podlaska

Usługi detektywistyczne Biała Podlaska – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Biała Podlaska

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Biała Podlaska

Nasza firma detektywistyczna to doświadczenie, wykwalifikowani ludzie z wiedzą oraz specjalną licencją, która uprawnia do wykonywania tego nietuzinkowego zawodu. Na rynku działamy od dobrych kilku lat. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami, zarówno prywatnymi, jak i przedsiębiorcami. Obecnie nasza oferta jest szeroko rozbudowana, dzięki czemu każdy zainteresowany usługami detektywa może z niej śmiało skorzystać.

Firma detektywistyczna Biała Podlaska

Jesteśmy profesjonalistami, którzy umieją każdą sprawę poprowadzić od A do Z. Zajmujemy się śledztwami dla osób prywatnych, jednak w równym stopniu pomagamy w sferze gospodarczej. Chętnie podejmujmy się tych spraw, z którymi przychodzą do nas właściciele dużych i małych biznesów. Jeśli masz podejrzenia, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Działamy w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem w takich sprawach jak zdradzenie i wykradanie cennych firmowych informacji, przekupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze czy nieuczciwa konkurencja.

Najlepszy prywatny detektyw w Białej Podlaskiej

Nasza ekipa detektywów uważana jest za jedną z najlepszych w naszym kraju. Wpływ na to mają liczne pozytywne opinie, które wpadają na nasze konto po zakończonych sprawach. Co więcej, zajmujemy się takimi śledztwami, za które nikt inny nie chce się wziąć. Zamykamy sprawy otwarte przez służby, a ponadto mamy możliwość wykrywania podsłuchów. Warto tutaj zaznaczyć, że w naszym kraju zakładanie podsłuchu jest nielegalne i można otrzymać za to sowitą karę.

Detektyw od zdrad Biała Podlaska

Jednym z częściej wybieranych przez naszych klientów detektywów jest ten od zdrad. Zgłaszają się do nas zrozpaczone kobiety i zawiedzeni mężczyźni, którzy mają podejrzenia wobec swoich drugich połówek. Naszym zadaniem jest znalezienie dowodów na zdradę lub wierność. Te sprawy wymagają maksymalnej dyskrecji i dojrzałości. Podejmujący się śledztwa detektyw musi wykazać się sprytem, ale również empatią i zrozumieniem.

Skuteczny detektyw rozwodowy Biała Podlaska

Kiedy zdrada zostanie udowodniona, bardzo często nasz klient decyduje się na rozwód. Nie jest to nic dziwnego, każdy bowiem chce żyć szczęśliwie, a nie tkwić w małżeństwie, które przynosi tylko ból. Zdradzone zaufanie ciężko jest też odbudować, zwłaszcza jeśli dwie osoby nie będą tego chcieć. Co ciekawe, nasi detektywi wcale nie muszą stać z boku w kwestii sprawy rozwodowej. Dzięki licencji mogą wesprzeć klienta zdobytymi dowodami oraz zeznaniami. W ten sposób klient może zakończyć sprawę jako strona wygrana.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Nasze usługi detektywistyczne nie są ani za drogie, ani zbyt tanie. Staramy się wyceniać swoją pracę względem trudności śledztwa, jego długości oraz wykonanej przez nas pracy. Każdy klient zostaje poinformowany o ewentualnych kosztach już na samym początku współpracy, dzięki czemu wie, na czym stoi oraz ma możliwość się wycofać w dowolnym momencie.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net