Detektyw Bełchatów

Usługi detektywistyczne Bełchatów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bełchatów

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Bełchatów

Nasza agencja detektywistyczna zapewnia kompleksowe wsparcie przy różnego rodzaju śledztwach. Mamy zespół doświadczonych specjalistów o bardzo wysokich umiejętnościach. Zawsze stawiamy na skuteczne i nowoczesne narzędzia, dzięki którym możemy rozwiązywać tak wiele spraw. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach, skontaktuj się z nami już teraz.

Firma detektywistyczna Bełchatów

Od wielu lat działamy na rynku detektywistycznym, prowadząc śledztwa o różnorodnej tematyce, zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej. Doskonale rozumiemy trudności, z jakimi borykają się przedsiębiorcy i jesteśmy w stanie sprawdzić lojalność pracowników oraz partnerów biznesowych.

Ponadto nasza agencja oferuje niezawodne rozwiązania, dzięki którym możemy dowiedzieć się, czy przestrzegane są tajemnice służbowe. W ten sposób uzyskasz pewność, że informacje kluczowe dla Twojego biznesu są odpowiednio chronione. Jeśli postawisz na nasze usługi, inwestujesz w rozwój swojego biznesu i zyskujesz partnera, który dba o Twoje interesy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zaufaj naszemu doświadczeniu.

Najlepszy prywatny detektyw w Bełchatowie

Nasza agencja detektywistyczna gromadzi doświadczonych specjalistów, którzy działają na różnych obszarach. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz stosowanie najlepszych praktyk stanowią o naszej skuteczności. Zaufało nam już wielu klientów.

Nasi eksperci specjalizują się również w wykrywaniu sprzętu szpiegowskiego. W dzisiejszych czasach, coraz więcej przestępców korzysta z ukrytych kamer i podsłuchów, które są instalowane w biurach i mieszkaniach. Postaw na bezpieczeństwo i zapomnij o kompromisach.

Za każdym razem podejmujemy działania, które zagwarantują Ci bezpieczeństwo i spokój. Skontaktuj się z nami już teraz, aby otrzymać niezawodne wsparcie.

Detektyw od zdrad Bełchatów

W naszej agencji pracują doświadczeni specjaliści o wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu przy wykrywaniu zdrad. Jesteśmy w stanie zgromadzić niezbędne informacje w sposób dyskretny i profesjonalny. Po zebraniu danych przygotujemy szczegółowy raport, który pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Zaufaj nam i poznaj prawdę.

Skuteczny detektyw rozwodowy Bełchatów

Jeśli zastanawiasz się nad rozwodem, nasi specjaliści mogą Ci pomóc w uzyskaniu oczekiwanego postanowienia sądu. Każdy detektyw działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i posiada wymagane licencje, co sprawia, że zebrane przez nich informacje mogą stanowić ważny dowód w procesie sądowym. Możesz polegać na profesjonalnej pomocy.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Jesteś ciekaw, jak wygląda cennik usług detektywistycznych? W naszej agencji oferujemy konkurencyjne ceny, które są ustalane na podstawie charakteru śledztwa. Przed rozpoczęciem działań szczegółowo omawiamy z Tobą widełki cenowe lub ustalamy precyzyjną kwotę, abyś miał pełną jasność co do kosztów.

Rozumiemy, że niektóre sytuacje wymagają natychmiastowej reakcji. Dlatego nasza agencja detektywistyczna jest dla Ciebie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net