Detektyw Będzin

Usługi detektywistyczne Będzin – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk, prywatny detektyw

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Będzin

Jeśli szukasz agencji detektywistycznej, która może pochwalić się najlepszymi cechami oraz dobrymi opiniami, koniecznie sprawdź nas! Jesteśmy zarówno bardzo profesjonalnym zespołem, jak i doświadczonym. Nasze działania na rynku rozpoczęły się kilka dobrych lat temu, dlatego obecnie możemy pochwalić się sporym gronem zadowolonych klientów. Za sobą mamy liczne sprawy, zarówno te prywatne, indywidualne, jak i typowo gospodarcze.

Szeroka, rozbudowana oferta to klucz do zróżnicowanego grona klientów. Mamy siłę, aby dotrzeć do różnych grup osób zainteresowanych usługami detektywistycznymi. Jako agencja możemy zapewnić, że wszystkie działania, których się podejmujemy, są w pełni legalne. Nasi detektywi posiadają specjalną licencję, którą trzeba uzyskać, aby móc pracować jako pełnoprawny prywatny detektyw. Uzyskuje się ją w Warszawie, a ponadto uprawnia ona detektywa do zeznawania w sądzie, o ile zajdzie taka potrzeba.

4.9/5 - (44 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Będzin

Nasza agencja detektywistyczna może zagwarantować ci pełen profesjonalizm i stuprocentową dyskrecję. Działamy na rynku od wielu lat, więc mamy doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych spraw. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i właścicielom firm, a zebrane przez nas dowody pomogą Ci udowodnić swoją rację w sądzie. Prywatny detektyw zajmuje się zbieraniem silnych dowodów zgodnie z obowiązującym prawem, by były to naprawdę solidne argumenty w czasie rozprawy sądowej. Dbamy o komfort naszych klientów i działamy dyskretnie, byś mógł czuć się w stu procentach bezpiecznie. W naszej firmie pracują wyłącznie licencjonowani detektywi na podstawie Ustawy o usługach detektywistycznych.

Firma detektywistyczna Będzin

W naszej agencji detektywistycznej zajmujemy się przede wszystkim sprawami cywilnymi. Uważamy, że są one jednymi z najtrudniejszych, jednak jako zespół doświadczonych specjalistów możemy przeprowadzić obserwację osób, zbieramy materiały na dowód zdrady czy inne przydatne przy rozprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Zajmujemy się także badaniami na ojcostwo.

W naszej ofercie znajdują się także usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy sądowe. To zazwyczaj są dość zawiłe sprawy, które mają na calu najczęściej ustalenie nieruchomości i ruchomości. Możemy pomóc przy działaniach windykacyjnych, a także możemy pomóc w wyszukaniu skradzionego mienia. Celem naszych działań może być także znalezienie osoby, która dopuściła się kradzieży.

Najlepszy prywatny detektyw w Będzinie

Oferta naszej agencji jest skierowana także do przedsiębiorców. Przyjmujemy sprawy gospodarcze, zajmujemy się nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy wykradaniem tajnych firmowych danych. Podkupowanie pracowników, donosy, nieautentyczne zwolnienia lekarskie – takie działania są w centrum naszego zainteresowania, ale tak naprawę możemy pomóc w każdej sprawie gospodarczej. Jeśli czujesz, że w Twojej firmie pojawiają się jakieś problemy, zawsze chętnie Ci pomożemy. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowy opłat, by móc jak najlepiej działać.

Detektyw od zdrad Będzin

Detektyw od zdrad to jedna z najczęściej wybieranych usług, które oferuje nasza agencja detektywistyczna. Prowadzimy tego rodzaju śledztwa tak, by zebrać jak najwięcej dowodów przydatnych na rozprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Gwarantujemy najwyższy komfort, ponieważ pracujemy w pełnej dyskrecji. Wiemy, że rozwody i rozstania są bardzo trudne dla naszych klientów, więc przykładamy ogromną uważność do sposobu prowadzenia rozmów i znajdowania materiałów.

Skuteczny detektyw rozwodowy Będzin

Uzyskanie rozwodu według prawa jest możliwe tylko wtedy, jeśli nastąpi całkowity rozpad pożycia. A uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie jest jeszcze trudniejsze. Podjęcie decyzji o rozwodzie nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli chce się udowodnić, że to ta druga strona jest winna. Dlatego nasze materiały dowodowe są najwyższej jakości. Pozyskujemy je w pełni zgodny z prawem sposób, by nie mogły zostać podważone w czasie sprawy rozwodowej. Będą solidnym argumentem w trakcie rozwodu, by sprawa przebiegła gładko i możliwie najmniej boleśnie.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Podczas pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze sprzęty do nagrywania materiałów video i wykonywać zdjęcia, nawet z dużej odległości. Możemy więc zagwarantować, że dowody są najwyższej jakości i świetnie się sprawdzają.  Z przebiegu naszych działań tworzymy szczegółowy raport, do którego zostają dołączone materiały wideo i zdjęcia zebrane podczas pracy. Ich autentyczność nasz detektyw może potwierdzić podczas rozprawy sądowej. Podstawą rozliczenia za wszystkie nasze usługi detektywistyczne może być stawka godzinowa za pracę lub za cały dzień pracy całego zespołu zaangażowanego w sprawę. Cennik usług detektywistycznych jest zależny od bardzo wielu czynników, ale nie jest wygórowany. Zapoznaj się z nim i sprawdź, ile kosztuje praca detektywa!

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net