Detektyw Augustów

Prywatny detektyw Augustów

Usługi detektywistyczne Augustów – pełna dyskrecja. Firma detektywistyczna detektywi.net cechuje się wieloletnim doświadczeniem, licznymi sukcesami oraz referencjami od wielu zadowolonych Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Biuro detektywistyczne Białystok detektywi.net – profesjonalność, ostrożność, dyskrecja.

Nasi prywatni detektywi są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi sukcesami pozwala nam z pełnym przekonaniem stwierdzić, że pracujemy z najlepszymi detektywami z branży.

Bartosz Weremczuk

Detektyw woj. podlaskie – obsługiwane obszary

4.8/5 - (45 votes)
Skontaktuj się z detektywem!

Cennik

Konsultacja detektywistyczna / doradztwo

Dowiedz się więcej
bezpłatna
Obserwacja osób / miejsca / mienia na terytorium RP

Dowiedz się więcej
od 1.000,00 zł
Sprawdzenie czy dana osoba / miejsce jest obserwowane (kontrobserwacja)

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Potwierdzenie danych personalnych osoby

od 1.000,00 zł
Wywiad o osobie fizycznej / prawnej (HUMINT)

Rozpoznanie osobowe (HUMINT, Human Intelligence) – kategoria danych rozpoznawczych/wywiadowczych, opracowanych na podstawie informacji zbieranych i dostarczanych przez źródła osobowe.

Dowiedz się więcej
od 3.000,00 zł
Ustalenie aktualnego numeru telefonu bądź jego właściciela.

od 800,00 zł
Ustalenie numeru PESEL lub daty urodzenia

Wymagane dodatkowe informacje (np. imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania).

od 800,00 zł
Ustalenie właściciela pojazdu.

od 1.500,00 zł
Ustalenie danych członków najbliższej rodziny / spadkobierców

np. potomstwo, rodzice, rodzeństwo

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie adresu zameldowania

od 800,00 zł
Ustalenie miejsca faktycznego zamieszkania

Alternatywnie możliwa obserwacja liczona wg. stawki godzinowej.

od 3.000,00 zł
Ustalenie oficjalnego miejsca pracy

od 1.000,00 zł
Poszukiwanie osób zaginionych

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych ruchomości (auta, motocykle, przyczepy itp.)

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Ustalenie majątkowe posiadanych i zbytych nieruchomości i ich ksiąg wieczystych

Dowiedz się więcej
od 800,00 zł
Sporządzanie stenogramów z nagrań audio i video

Cena i czas realizacji i uzależniona są od jakości i długości dostarczonych nagrań.

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Odzyskiwanie danych (telefon, komputer, dyski zew. karty pamięci).

Dowiedz się więcej
wycena indywidualna
Badanie wariografem (wykrywacz kłamstw)

Dowiedz się więcej
od 1.500,00 zł

Skuteczny i dobry prywatny detektyw w Augustowie

Nasza agencja detektywistyczna działa na rynku już od dłuższego czasu. Kilka lat pozwoliło nam na nabranie doświadczenia w wielu sprawach. Jesteśmy w pełni profesjonalnym biurem, które oferuje swoją pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Nasz szeroki zakres usług sprawia, że trafiają do nas sprawy różnorodne, od różnych grup klientów. Wszystkie działania, które oferujemy, są w pełni zgodne z prawem. Detektywi, którzy są dostępni w naszej agencji, posiadają licencję prywatnych detektywów, dzięki czemu ich działania są brane pod uwagę nawet przez sąd. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, byśmy pomogli Ci udowodnić Twoją rację. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Firma detektywistyczna Augustów

Nasze usługi dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Jesteśmy profesjonalistami w sprawach gospodarczych. Chętnie podejmujemy się takich zagadnień i problemów, jak nieuczciwa konkurencja, zdradzanie i wykradanie informacji dotyczących firmy, szpiegostwo gospodarcze czy też przekupywanie pracowników. Jednak to nie jedyne pozycje w ofercie, którą mamy. Jako przedsiębiorca, możesz na nas liczyć również w takich przypadkach, jak ustalanie autorów donosów. Jeśli szukasz nowych pracowników do swojej firmy, możesz nas wynająć w celu sprawdzenia punktów zapisanych w CV. Bez większego problemu ustalimy, czy wszystko, co zostało tam zawarte, jest zgodne z prawdą. Nasza agencja detektywistyczna rewelacyjnie sprawdza się także wtedy, kiedy chcesz sprawdzić prawdziwość zwolnień lekarskich przedstawianych przez swoich podwładnych.

Najlepszy prywatny detektyw w Augustowie

Jesteśmy doświadczonym biurem detektywistycznym, które niejednokrotnie radziło sobie z wykrywaniem podsłuchów. Warto wiedzieć, że ich zakładanie jest w naszym kraju nielegalne, dlatego jeśli tylko czujesz, że ktoś mógł założyć Tobie podsłuch – koniecznie się do nas zgłoś. Co ciekawe, najczęściej winni są temu najbliżsi – mąż, rodzice lub dzieci.

Jesteśmy agencją działającą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz zgłosić się do nas ze swoim problemem w każdej chwili. Zajmujemy się sprawami napływającymi z całego kraju, dlatego nie przejmuj się swoim miejscem zamieszkania – napisz do nas wiadomość e-mail lub zadzwoń!

Detektyw od zdrad Augustów

Choć niechętnie się tym chwalimy, jedną z najczęściej wykorzystywanych ofert jest detektyw od zdrad. Takie śledztwa najczęściej polegają na zbieraniu dowodów, których celem jest pokazanie zdrady. Najczęściej zgłaszają się do nas osoby, które tylko zdradę podejrzewają. Niestety, w większości te podejrzenia się potwierdzają.

Temat ten jest dość delikatny, dlatego nasi detektywi podchodzą do klientów w bardzo odpowiedzialny, dojrzały i dyskretny sposób. Wszystko zostaje pomiędzy detektywem a klientem. Nie ma żadnych obaw, że cokolwiek wypłynie poza biuro. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne i skomplikowane potrafią być sprawy rozwodowe, zwłaszcza, że sąd do orzeczenia rozwodu musi mieć pewność, iż nastąpił trwały i całkowity rozpad pożycia małżeńskiego.

Skuteczny detektyw rozwodowy Augustów

Rozwód dla wielu par wydaje się jedynym wyjściem, jedyną szansą na szczęście w późniejszym czasie. Nie jest to łatwe dla tych dwojga ludzi oraz dzieci, które narodziły się z tego związku. Czasem jednak jest konieczny. By sprawiedliwość stanęła po osobie bardziej poszkodowanej, warto wynająć detektywa, który zajmie się zbieraniem dowodów. Nasz detektyw będzie mógł je samodzielnie przedstawić w sądzie i będą one wiążące.

Cennik usług detektywistycznych – detektyw cennik

Usługi dobrego detektywa są kosztowne, jednak warto się na nie zdecydować, jeśli od tego zależą dalsze Twoje losy. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, na samym początku detektyw podaje jedynie obiektywne widełki cenowe, by klient mógł się przygotować na pewną sumę wydatków. Najważniejsze jest tutaj jednak to, że raport wykonany na podstawie informacji pozwala poznać prawdę, a więc jest bezcenny.

Detektyw lokalnie

Opinie

Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my dopasujemy najlepsze rozwiązanie!

Umów się na konsultacje
Prywatny detektyw - biuro detektywistyczne detektywi.net